Завершено осінню частину ДЮФЛУ

Завершено осінню частину Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону 2020/2021 рр. До вашої уваги, підсумки виступу команд Черкащини у змаганні.

ВИЩА ЛІГА

U-14 ГРУПА 3

M Команда І В Н П Р/М О
1 Освіта (Херсон) 10 8  0 2 19:10 24
2 Зірка (Кропивницький) 10 7 2 1 24:8 23
3 ФК Одеса 11 6 1 4 22:14 19
4 Дніпро-80 (Черкаси) 11 5 2 4 13:12 17
5 СДЮШОР Черкаси 11 5 2 4 16:14 17
6 Олександрія-Аметист 10 5 2 3 30:20 17
7 ДЮСШ-1-Кривбас-84 10 5  0 5 19:14 15
8 СДЮСШОР Миколаїв 8 3  0 5 6:10 9
9 Гірник (Кривий Ріг) 10 1 1 8 9:29 4
10 ДЮСШ Херсон 11  0 2 9 3:30 2

U-15 ГРУПА 3

M Команда І В Н П Р/М О
1 Олександрія-Аметист 10 7  0 3 24:14 21
2 Освіта (Херсон) 10 6 2 2 19:9 20
3 СДЮСШОР Миколаїв 8 6 1 1 23:6 19
4 Гірник (Кривий Ріг) 10 6 1 3 19:16 19
5 Зірка (Кропивницький) 10 4 4 2 22:14 16
6 Дніпро-80 (Черкаси) 10 4 3 3 16:18 15
7 ФК Одеса (Одеса) 11 4 1 6 10:14 13
8 СДЮШОР Черкаси 11 3 2 6 16:18 11
9 ДЮСШ Херсон 11 2  0 9 10:28 6
10 ДЮСШ-1-Кривбас-84  11 1 2 8 9:31 5

U-16 ГРУПА 3

M Команда І В Н П Р/М О
1 Дніпро-80 (Черкаси) 11 9 2  0 26:4 29
2 СДЮШОР Черкаси 11 9 1 1 20:7 28
3 ФК Одеса 11 5 2 4 16:15 17
4 Олександрія-Аметист 10 5 1 4 17:7 16
5 Зірка (Кропивницький) 10 4 2 4 28:13 14
6 СДЮСШОР Миколаїв 8 3 3 2 9:12 12
7 ДЮСШ-1-Кривбас-84  10 3 2 5 17:22 11
8 Гірник (Кривий Ріг) 10 2 2 6 8:20 8
9 Освіта (Херсон) 10 1 2 7 9:27 5
10 ДЮСШ Херсон 11 1 1 9 9:32 4

U-17 ГРУПА 3

M Команда І В Н П Р/М О
1 Гірник (Кривий Ріг) 10 9 1  0 33:2 28
2 Олександрія-Аметист 10 7 2 1 21:4 23
3 ДЮСШ-1-Кривбас-84 11 5 3 3 18:11 18
4 Дніпро-80 (Черкаси) 10 5 1 4 11:10 16
5 СДЮСШОР Миколаїв 8 5 1 2 18:6 16
6 ФК Одеса 11 4 3 4 19:18 15
7 Зірка 10 4 2 4 19:21 14
8 ДЮСШ Херсон 11 1 5 5 12:25 8
9 Освіта (Херсон) 10 1 1 8 8:38 4
10 СДЮШОР Черкаси 11  0 1 10 5:29 1
ПЕРША ЛІГА

U-17 ГРУПА 7

М Команда І В Н П Р/М О
1 ФК Любомир (смт. Ставище) 11 11  0  0 49:10 33
2 ФК Поділ (Київ) 11 9 1 1 29:10 28
3 Ніка (Київ) 11 9  0 2 25:12 27
4 Єдність (Київ) 11 5 1 5 20:20 16
5 СФК Форвард (Васильків) 10 5 1 4 22:19 16
6 ДФК Брацлав-Юніор 10 3 1 6 15:25 10
7 Юність-Базис (Умань) 9 2 1 6 9:23 7
8 ДЮСШ-1 Київ 11 1 2 8 11:25 5
9 ДЮСШ-2 Кропивницький 10 1 2 7 12:31 5
10 Зміна (Біла Церква) 10 1 1 8 5:22 4

U-15 ГРУПА 7

М Команда І В Н П Р/М О
1 ФК Поділ (Київ) 11 11  0  0 48:8 33
2 Єдність (Київ) 11 8 2 1 40:7 26
3 ДФК Брацлав-Юніор 10 6  0 4 22:19 18
4 Зміна (Біла Церква) 10 6  0 4 23:9 18
5 Ніка (Київ) 11 4 3 4 15:15 15
6 ДЮСШ-1 Київ 11 4 2 5 25:17 14
7 СФК Форвард (Васильків) 10 4  0 6 19:22 12
8 ФК Любомир (смт. Ставище) 11 3 2 6 22:27 11
9 Юність-Базис (Умань) 9 1 1 7 5:49 4
10 ДЮСШ-2 Кропивницький 10  0  0 10 6:52  0

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019