Команди Черкащини у Всеукраїнських змаганнях

Втрачає очки в домашньому матчі одинадцятого туру Чемпіонату України серед команд другої ліги “Черкащина”, яка не зуміла переграти криворізький “Кривбас”. Гості відкрили рахунок на початку гри. Господарям вдалося поновити рівновагу у протистоянні лише в середині другого тайму завдяки голу Дмитра Клімакова. Отже, підсумком матчу стала результативна нічия – 1:1.
На жаль, зазнали поразки на виїзді дівчата з “Пантер” в черговому матчі вищої жіночої ліги. У поєдинку проти “Маріуполя” команда з Умані перша відкрила рахунок (на 9 хвилині відзначилася Ірина Дубицька). Проте господарі поля ще в першому таймі поновили статус-кво, а по перерві довели свою перевагу до двох м’ячів. Підсумок гри – 3:1 на користь суперниць “Пантер”.