Новини обласного футболу

*  *  *

Обласна Федерація футболу, у встановленому порядку, звернулася з клопотанням про продовження до 2022 року строку дії «Програми розвитку футболу в Черкаській області на 2012 – 2020 роки», затвердженої обласною радою.

Підставою щодо продовження дії, стало невиконання окремих заходів Програми. Зокрема, не всіма регіонами забезпечено участь команд в обласних дитячо-юнацьких і аматорських змаганнях та не проведення відповідних змагань на місцях. Також не приведено до мінімальних нормативних вимог технічний стан окремих районних і міських стадіонів тощо.  

*  *  *

З метою визначення системи, умов та термінів проведення чемпіонату (вища ліга), першості (перша ліга) та розіграшу Кубку області 2021 року серед аматорських команд, Федерація футболу області надіслала офіційні звернення до районних і міських федерацій футболу, президентів футбольних і спортивних клубів та керівників ряду виробничих підприємств і організацій області з проханням розглянути можливості щодо участі їх команд у вищезазначених змаганнях. 

В листах-зверненнях зазначається, що ці турніри вірогідно проводитимуться в умовах карантину, викликаного COVID-19 та з дотриманням і виконанням протиепідемічних заходів.  

Свої підтвердження на участь в обласних змаганнях організації мають надати включно до 25 лютого п.р.    

*  *  *

Претендент на підвищення в ранзі, команда «ЛНЗ» Лебедин свою підготовку до весняної частини аматорського чемпіонату України проводить на Меморіалі Макарова, що проходить на Київщині за участю дванадцяти команд (2 групи по шість команд в кожній). 

5 лютого завершилися групові змагання, після яких «ЛНЗ» у своїй підгрупі зайняв друге місце (три перемоги, одна нічия та одна поразка), відстаючи на одне очко від команди «Джуніорс» та на наступному етапі продовжить боротьбу за почесний приз цього турніру. 

 

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021