Кам’янський «Олімп» переможець турніру В.Першина

3 квітня, на стадіоні «Колос» м. Корсунь-Шевченківський відбулися матчі заключного етапу ХІІІ традиційного турніру пам’яті Заслуженого тренера України, майстру спорту СРСР В’ячеслава Володимировича Першина.

Цього дня команди, які на попередній стадії цих змагань  зайняли 1 – 2 місця, проводили матчі за головні призи.    

Першими в поєдинку за третє місце зійшлися місцевий «Урожай» та Черкаський МСК «Дніпро» U-19. Перемогу в цьому матчі з рахунком 4:3 здобули дніпряни, які, таким чином, замкнули підсумкову трійку призерів.

МСК “Дніпро” U-19

У фінальному поєдинку боролися команди «Олімп» м. Кам’янка та ФК «Зоря-Миронівщини» з Київщини. В напруженій і безкомпромісний боротьбі в основний час гри переможця виявлено не було. Гравці з Миронівки вигравали по ходу зустрічі з рахунком 2:0. Проте футболісти з Кам’янки зуміли наприкінці матчу уникнути поразки. Свисток арбітра про закінчення другого тайму зафіксував бойову нічию – 2:2. Тому долю змагання визначала футбольна лотерея – післяматчеві пенальті. Фортуна була схильна до гравців «Олімпу», які на три влучних постріли суперників з одинадцятиметрової позначки відповили чотирма голами, і, таким чином, отримали у підсумку головний приз турніру.

 

“Олімп” – переможець ХІІІ традіційного турніру пам’яті В’ячеслава Першина

Приз кращого футболіста турніру отримав Анатолій Зозуля  з команди «Зоря-Миронівщини», а кращим воротарем визнано Андрія Лєнчінкова з “Олімпу”.

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021