Змінено назву обласної Федерації футболу

7 квітня, в Черкасах, відбулася чергова XIV Конференція обласної Федерації футболу.

Першочергово ця Конференція мала відбутися 29 квітня минулого року. Але із-за карантинних обмежень, пов’язаних з коронавірусною хворобою COVID-19, її проведення двічі переносилося на пізніші терміни.

Делегати Конференції розглянули і обговорили звіти голови і Виконавчого комітету ФФЧО  за період роботи з 27 лютого 2019 року по 7 квітня 2021 року та ревізійної комісії про фінансово-господарську діяльність Федерації за 2019 – 2020 роки. 

Затверджено нову редакцію Статуту Федерації. Громадську спілку «Федерація футболу Черкаської області» змінено на Громадську спілку «Черкаська обласна асоціація футболу».

Конференція внесла зміни до складу органів футбольного правосуддя ЧОАФ. В зв’язку із смертю голови Апеляційного комітету Кучеренка Володимира Григоровича, припинила його повноваження. Введено до складу і обрано головою Апеляційного комітету ЧОАФ Буджерака Михайла Романовича.

До асоційованих членів ЧОАФ прийнято «Муніципальний спортивний клуб «Дніпро» Черкаської міської ради, ТОВ «Футбольний клуб «ЛНЗ» м. Черкаси, ГО «Всеукраїнська асоціація жіночого футболу» та ГО «Українська асоціація електронного футболу».

У зв’язку з втратою статусу учасника змагань з футболу серед команд професіональних клубів України, виключено із членів ЧОАФ ТОВ «Об’єднаний професіональний клуб «Черкащина» Черкаси.

По завершенню цього заходу, футбольному активу області за вагомий особистий внесок у розвиток футболу на Черкащині були вручені Почесні нагороди Української асоціації футболу та Федерації футболу Черкаської області.

В роботі Конференції взяв участь директор юридичного департаменту УАФ Ігор Грищенко.

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021