Новини обласного футболу

Днями, свій 60-річний ювілей від Дня народження відзначив один із ветеранів футбольного руху на Черкащині Олександр Атаманчук, який протягом 14 років був гравцем Черкаських аматорських команд «Автомобіліст» і «ЗХВ/ Хімік», понад 15 років в якості арбітра обслуговував футбольні матчі обласного рівня, а також вів активну громадську роботу в комітетах обласної Федерації футболу.

За активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток футболу на Черкащині та з нагоди ювілею від Дня народження, Олександр Атаманчук нагороджений Почесною відзнакою ФФЧО.

*  *  *

У зв’язку з відмовою команд ФК «Родень» Канів (відсутність належного фінансування) та «Урожай» Корсунь-Шевченківський (внутріколективні чвари) від участі у вищоліговому чемпіонаті, відбулися зміни в складах команд-учасників аматорського чемпіонату та першості області 2021 року.

Відтепер першу лігу представлятимуть 10 команд:

ФК «УТК-2» Паланка 

СК «Базис-2» Кочубіївка

 «Слобода» Червона Слобода 

ФК «Шевченків край» Городище

ФК «Тальне» Тальне 

«Патріот» Сміла

«Дирдин» Дирдин 

«Зоря-Академія» Білозір’я

ФК «Родень» Канів

«Урожай» Корсунь-Шевченківський

Формат проведення першості залишається незмінним – одна група з проведенням змагань у два кола.

Відповідно із скороченням вищої ліги до 6 команд:

ФК «Златокрай-2017» Золотоніський р-н  

ФК «УТК» Паланка

СК «Базис» Кочубіївка

«Олімп» Кам’янка

СК «Росава» Степанці

ФК «Авангард» Монастирище затверджено новий формат проведення цього турніру, а саме, проведення змагань у три кола.

Зазначимо, що вже наступної суботи, 24 квітня, стартує чемпіонат за участю команд вищої ліги, а у неділю, 25 квітня, першість першолігових команд. 

*  *  *

З метою подальшого розвитку дитячо-юнацького футболу і зокрема належного проведення навчально-тренувальних занять в спортивних закладах області, Українською асоціацією футболу, в березні місяці поточного року, ДЮСШ Черкаської області передано понад 600 футбольних м’ячів. Цей футбольний інвентар отримали 32 спортшколи різних форм власності.  

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019