Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань

Призначення офіційних осіб ФФЧО на матчі обласних змагань сезону 2021 року
Вища ліга (аматори)
3 тур
№ гриДата, час і місцеМатчАрбітрАсистенти арбітраДелегат-інспектор
7
08.05.2021
16-00
Монастирище
ФК “Авангард” Монастирище
Коливай Олександр (Сміла)
Шульга Сергій (Кам’янка)
Білорус О. В. (Черкаси)
СК “Росава” СтепанціБевзюк Дмитро (Тальне)
8
08.05.2021
16-00
Золотоноша
ФК “Златокрай-2017” Золотоніський р-н
Макаренко Євгеній (Черкаси)
Ларін Костянтин (Черкаси)
Смаглій В. А. (Черкаси)
СК “Базис” КочубіївкаПогорілий Микола (Кам’янка)
9
08.05.2021
16-00
Умань
ФК “УТК” Паланка
Цибулько Євгеній (Канів)
Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)
Лаврінець П. М. (Канів)

“Олімп” Кам’янка

Баранов Іван (Канів)

 

 

Перша ліга (аматори)
3 тур
№ гриДата, час і місцеМатчАрбітрАсистенти арбітра
11
10.05.2021
17-00
Городище
ФК “Шевченків край” Городище
Цибулько Сергій (Канів)
Шульга Сергій (Кам’янка)
ФК “Тальне” ТальнеЖелезняк Руслан (Черкаси)
12
10.05.2021
16-00
Сміла ст.Юність
“Патріот” Сміла
Погорілий Микола (Кам’янка)
Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)
ФК “УТК-2” ПаланкаМельник Владислав (Канів)
13
10.05.2021
16-00
Червона Слобода
“Слобода” Червона Слобода
Труба Сергій (Золотоноша)
Ларін Костянтин (Черкаси)
“Урожай” Корсунь-ШевченківськийБаранов Іван (Канів)
14
10.05.2021
14-00
Білозір’я
“Зоря-Академія” Білозір’я
Залозний Віталій (Городище)
Підвисіцький Віталій (Черкаси)
ФК “Родень” КанівЄременко Микола (Чигирин)
15
10.05.2021
16-00
Кочубіївка
СК “Базис-2” Кочубіївка
Шкурченко Олег (Ватутіне)
Бевзюк Дмитро (Тальне)
“Дирдин” ДирдинМакаренко Євгеній (Черкаси)
Дитячо-юнацька ліга
№ гриДатаМатчАрбітрАсистенти арбітра
4
07.05.2021
17-00
Монастирище
ДЮСШ Монастирище
ДЮСШ Тальне (ст.в.к.)
Давиденко Олексій (Уманський р-н)
місцевий
місцевий
7
10.05.2021
11-00
Черкаси
МСК “Дніпро” Черкаси
ДЮСШ Канів (сер.в.к.)
Лобанов Володимир (Золотон.р-н)
місцевий
місцевий
8
10.05.2021
11-00
Геронимівка
ФШМ “Явір” Черкаси
ДЮСШ Драбів (сер.в.к.)
Ларін Костянтин (Черкаси)
місцевий
місцевий
7
10.05.2021
11-00
Лебедин
“ЛНЗ-Лебедин” Шполянської ОТГ
“Зоря-Академія” Білозір’я (сер.в.к.)
Коливай Олександр (Сміла)
місцевий
місцевий
8
10.05.2021
11-00
Черкаси ФОК
“Дніпро-80” Черкаси
“Юність-ФОСК”Колос” Городище (сер.в.к.)
Железняк Руслан (Черкаси)
місцевий
місцевий
4
10.05.2021
11-00
К.-Шевченків.
“ДЮСШ-Корсунь” Корсунь-Шевченківський
ДЮСШ “Колос” Лисянка (сер.в.к.)
Шульга Сергій (Кам’янка)
місцевий
місцевий
7
10.05.2021
15-00
Жашків
СК “Жашківська громада” Жашків
ДЮСШ Маньківка (сер.в.к.)
Давиденко Олексій (Уманський р-н)
місцевий
місцевий
8
10.05.2021
10-00
Дмитрушки
“Дмитрушки” Дмитрушки
ДЮСШ Тальне (сер.в.к.)
Бевзюк Дмитро (Тальне)
місецвий
місцевий
4
10.05.2021
13-00
Кам’янка
КДЮСШ Кам’янка
МСК “Дніпро” Черкаси (ст.в.к.)
Фролова Юлія (Черкаси)
місцевий
місцевий

 

Ліга учасників АТО
ДатаМатчАрбітрАсистенти арбітра
32
09.05.2021
16-00
Черкаси
ФК “Черкаські козаки” Черкаси
Ларін Костянтин (Черкаси)
Погорілий Микола (Кам’янка)
ФК “Прикордонник” ДПСУ КиївЛобанов Володимир (Золотоніський р-н)

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021