Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань

Призначення офіційних осіб ФФЧО на матчі обласних змагань сезону 2021 року
Вища ліга (аматори)
5 тур
№ гри Дата, час і місце Матч Арбітр Асистенти арбітра Делегат-інспектор
13
22.05.2021
16-00
Золотоноша
ФК “Златокрай-2017” Золотоніський р-н
Залозний Віталій (Городище)
Єременко Микола (Чигирин)
Славінський П.І. (Черкаси)
СК “Росава” Степанці Шлончак Семен (Черкаси)
14
22.05.2021
16-00
Умань
ФК “УТК” Паланка
Цибулько Сергій (Канів)
Труба Сергій (Золотоноша)
Петько П. М. (Черкаси)
ФК “Авангард” Монастирище Погорілий Микола (Кам’янка)
15
22.05.2021
16-00
Кам’янка
“Олімп” Кам’янка
Цибулько Євгеній (Канів)
Бевзюк Дмитро (Тальне)
Білорус О. В. (Черкаси)
СК “Базис” Кочубіївка Баранов Іван (Канів)
Перша ліга (аматори)
5 тур
№ гриДата, час і місцеМатчАрбітрАсистенти арбітра
21
23.05.2021
16-00
Сміла ст. Юність
“Патріот” Сміла
Баранов Іван (Канів)
Залозний Віталій (Городище)
ФК “Тальне” ТальнеФролова Юлія (Черкаси)
22
23.05.2021
16-00
Червона Слобода
“Слобода” Червона Слобода
Погорілий Микола (Кам’янка)
Цибулько Євгеній (Канів)
ФК “Шевченків край” ГородищеПідвисіцький Віталій (Черкаси)
23
23.05.2021
14-00
Білозір’я
“Зоря-Академія” Білозір’я
Макаренко Євгеній (Черкаси)
Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)
ФК “УТК-2” ПаланкаЦибулько Сергій (Канів)
24
23.05.2021
16-00
Кочубіївка
СК “Базис-2” Кочубіївка
Єременко Микола (Чигирин)
Ларін Костянтин (Черкаси)
“Урожай” Корсунь-ШевченківськийШлончак Семен (Черкаси)
25
23.05.2021
16-00
Городище
“Дирдин” Дирдин
Шульга Сергій (Кам’янка)
Бевзюк Дмитро (Тальне)
ФК “Родень” КанівДавиденко Олексій (Уманський р-н)
Дитячо-юнацька ліга
№ гриДатаМатчАрбітрАсистенти арбітра
11
23.05.2021
10-30
Руська Поляна
МСК “Дніпро” Черкаси
ДЮСШ Драбів (сер.в.к.)
Цибулько Євгеній (Канів)
місцевий
місцевий
12
23.05.2021
11-00
Геронимівка
ФШМ “Явір” Черкаси
ДЮСШ Канів (сер.в.к.)
Железняк Руслан (Черкаси)
місцевий
місцевий
12
23.05.2021
11-00
Білозір’я
“Зоря-Академія” Білозір’я
“Дніпро-80” Черкаси (сер.в.к.)
Лобанов Володимир (Золотон.р-н)
місцевий
місцевий
11
23.05.2021
11-00
Тальне
ДЮСШ Тальне
СК “Жашківська громада” Жашків (сер.в.к.)
Бевзюк Дмитро (Тальне)
місцевий
місцевий
12
23.05.2021
11-00
Дмитрушки
“Дмитрушки” Дмитрушки
ДЮСШ Маньківка (сер.в.к.)
Давиденко Олексій (Уманський р-н)
місцевий
місцевий
6
23.05.2021
13-00
Золотоноша
ДЮСШ Золотоноша
КДЮСШ Кам’янка (ст.в.к.)
Ніцак Микола (Золотоноша)
місцевий
місцевий
6
23.05.2021
13-00
Катеринопіль
ДЮСШ “Колос” Катеринопіль
ДЮСШ Монастирище (ст.в.к.)
Олійник Діана (Черкаси)
місецвий
місцевий
6
25.05.2021
16-00
Лисянка
ДЮСШ “Колос” Лисянка
ДЮСШ Ватутіне (сер.в.к.)
Жарко Василь (Лисянка)
місцевий
місцевий

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019