Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань

Призначення арбітрів на матчі 1/4 Кубку Черкаської області сезону 2021 року
ДатаМатчАрбітрАсистенти арбітраДелегат-інспектор
9
29.05.2021 16-00 Золотоноша
ФК “Златокрай-2017” Золотоніський р-н
Шланчак Володимир (Городище)
Железняк Руслан (Черкаси)
Ланін В. О. (Черкаси)
“Олімп” Кам’янкаКоливай Олександр (Сміла)
10
29.05.2021 16-00 Родниківка
СК “Ніка” Родниківка
Погорілий Микола (Кам’янка)
Ларін Костянтин (Черкаси)
Заєць В. С. (Вільшана)
“Урожай” Корсунь-ШевченківськийЦибулько Сергій (Канів)
11
31.05.2021 17-00 Городище
“Дирдин” Дирдин
Труба Сергій (Золотоноша)
Цибулько Євгеній (Канів)
Фощій Г. Г. (Черкаси)
СК “Базис” КочубіївкаБаранов Іван (Канів)
12
29.05.2021 16-00 Степанці
СК “Росава” Степанці
Шкурченко Олег (Ватутіне)
Шульга Сергій (Кам’янка)
Смаглій В. А. (Черкаси)

ФК “УТК” Паланка

Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)
Перша ліга (аматори)
6 тур
№ гриДата, час і місцеМатчАрбітрАсистенти арбітра
26
30.05.2021 
14-00
Тальне
ФК “Тальне” Тальне
Ларін Костянтин (Черкаси)
Ястремський Роман (Умань)
ФК “Родень” КанівФролова Юлія (Черкаси)
27
Матч перенесено
“Урожай” Корсунь-Шевченківський
 
 
“Дирдин” Дирдин 
28
30.05.2021
 16-00
 Паланка
ФК “УТК-2” Паланка
Залозний Віталій (Городище)
Бевзюк Дмитро (Тальне)
СК “Базис-2” КочубіївкаШульга Сергій (Кам’янка)
29
30.05.2021
 16-00
 Городище
ФК “Шевченків край” Городище
Коливай Олександр (Сміла)
Труба Сергій (Золотоноша)
“Зоря-Академія” Білозір’яПогорілий Микола (Кам’янка)
30
30.05.2021
 16-00
 Сміла
“Патріот” Сміла
Цибулько Сергій (Канів)
Мельник Владислав (Канів)
“Слобода” Червона СлободаБаранов Іван (Канів)
Дитячо-юнацька ліга
№ гриДатаМатчАрбітрАсистенти арбітра
43
30.05.2021
 11-00
 Драбів
ДЮСШ Драбів
“Дніпро-80” Черкаси (сер.в.к.)
Лобанов Володимир (Золотон.р-н)
місцевий
місцевий
44
30.05.2021
 15-00
 Білозір’я
“Зоря-Академія” Білозір’я
ДЮСШ Канів (сер.в.к.)
Железняк Руслан (Черкаси)
місцевий
місцевий
45
30.05.2021
 11-00
 Ватутіне
ДЮСШ Ватутіне
ДЮСШ Маньківка (сер.в.к.)
Бевзюк Дмитро (Тальне)
місцевий
місцевий
46
30.05.2021
 13-00
 Дмитрушки
“Дмитрушки” Дмитрушки
“ДЮСШ-Корсунь” Корсунь-Шевченківський (сер.в.к.)
Давиденко Олексій (Уманський р-н)
місцевий
місцевий
47
01.06.2021
 16-00
 Черкаси
“Дніпро-80” Черкаси
ДЮСШ Драбів (сер.в.к.)
Цибулько Євгеній (Канів)
місцевий
місцевий
48
01.06.2021
 16-00 
Канів
ДЮСШ Канів
“Зоря-Академія” Білозір’я (сер.в.к.)
Баранов Іван (Канів)
місцевий
місцевий
49
01.06.2021
 16-00 Маньківка
ДЮСШ Маньківка
ДЮСШ Ватутіне (сер.в.к.)
Ястремський Роман (Умань)
місецвий
місцевий
50
01.06.2021
 17-00 
К.-Шевченків.
“ДЮСШ-Корсунь” Корсунь-Шевченківський
“Дмитрушки” Дмитрушки (сер.в.к.)
Залозний Віталій (Городище)
місцевий
місцевий

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019