Черкаські клуби стартували у другій лізі

25 липня дві черкаські команди стартували у другій професійній футбольній лізі Чемпіонату України.

Свій перший матч у новому сезоні “Дніпро” проводив на власному полі проти дебютанта ліги “АФСК Київ”. Гості відкрили рахунок на 38 хвилині зустрічі. Дніпряни не вдавалося відігратися протягом основного часу гри. Проте на першій доданій арбітром хвилині господарям вдалося після розіграшу штрафного уникнути поразки. Перший м`яч у новому сезоні на свій рахунок записав Євген Онищенко. Підсумковий рахунок гри – 1:1.

Свій дебютний матч серед професіоналів гравці “ЛНЗ” проводили у Києві проти місцевого клубу “Лівий Берег”. Нагадаємо, що обидві команди знайомі одна з одною по виступах в змаганнях аматорів. Господарі відкрили рахунок на 28 хвилині зустрічі, реалізувавши 11-метровий штрафний удар. Гості поновили рівновагу у рахунку через 11 хвилин. Відзначився Ярослав Галенко. 82 хвилина матчу стала роковою для гравців ЛНЗ, коли за друге попередження було вилучено з поля Антона Євдокимова. А, через хвилину після грубої гри голкіпера “ЛНЗ” Євгена Панченко арбітр матчу Владислав Бакулін призначив другий пенальті у ворота гостей в цьому поєдинку, якій бездоганно реалізував Андрій Співаков – 2:1.  До кінця зустрічі рахунок залишився незмінним.