Команди Черкащини у Всеукраїнських змаганнях

Другу поспіль поразку на старті розіграшу чемпіонату України серед жіночих вищолігових команд зазнають уманські “Пантери”, які на власному полі поступилися “Ладомиру” з Володимир-Волинського 2:7. У складі господарів відзначилися Ірина Мокбель і Оксана Білокур відповідно на 27 та 46 хвилинах матчу.

На жаль, першу поразку у новому сезоні зазнає й черкаський “Дніпро”, який приймав в рамках проведення 3 туру Чемпіонату України серед команд другої ліги “Карпати Львів”. Гості тричі розписалися у воротах господарів. Дніпряни лише раз зуміли відповісти м’ячем Олега Коса на 51 хвилині гри.

Інший представник Черкащини серед професіоналів команда “ЛНЗ” на виїзді здобуває вольову перемогу над “Епіцентром” (м. Дунаївці). Господарі перші відкрили рахунок на старті поєдинку. Проте гості завдяки голам Івана Бобкa (з пенальті на 51 хвилині) та Павла Замуренка (88) зуміли здобути важливі три очки.