Команди Черкащини у всеукраїнських змаганнях

Після річної перерви “Ятрань”  з Берестівця повертається на всеукраїнську арену. На жаль, дебютний матч у першій лізі жіночого чемпіонату видався не вдалим. Виїзна поразка 0:2 від “Янтарочки” з Новояворівська не принесла дивідендів клубу з Уманщини на старті турніру.

Третю поразку поспіль зазнає представник нашої області у жіночий вищій лізі команда “Пантери”. Цього разу дівчата з Умані поступилися у Харкові провідному українському клубу “Житлобуд-2” – 0:8.

Другої поспіль поразки зазнає черкаський “Дніпро”.  У матчі 4 туру дніпряни у Чернігові поступилися з мінімальним рахунком 1:2. Єдиний м`яч у гостей забив Сергій Біда на 54 хвилині матчу.

Проте інший представник Черкащини “ЛНЗ” на власному полі у Черкасах здобуває третю поспіль перемогу над вишгородським “Діназом” 2:0.  У складі господарів відзначилися Іван Бобко (17) та Дмитро Сула (86).