Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань

Призначення офіційних осіб ЧОАФ на матчі обласних змагань сезону 2021 року
Вища ліга (аматори)
Перенесені матчі 12 туру
№ гри Дата, час і місце Матч Арбітр Асистенти арбітра Делегат-інспектор
34

11.09.2021

14-00

Монастирище

ФК “Авангард” Монастирище Залозний Віталій (Городище) Ястремський Роман (Умань) Фощій Г. Г. (Черкаси)
ФК “Златокрай-2017” Золотоніський р-н Шульга Сергій (Кам’янка)
35

11.09.2021

16-00

Городецьке

СК “Базис” Кочубіївка Макаренко Євгеній (Черкаси) Ларін Костянтин (Черкаси) Заєць В. С. (Вільшана)
“Олімп” Кам’янка Коливай Олександр (Сміла)
Перша ліга (аматори)
15 – 16 тур
№ гри Дата, час і місце Матч Арбітр Асистенти арбітра
75

11.09.2021

11-00

Червона Слобода

“Слобода” Червона Слобода Баранов Іван (Канів) Железняк Руслан (Черкаси)
“Патріот” Сміла Мельник Владислав (Канів)
76

12.09.2021

16-00

Тальне

ФК “Тальне” Тальне Коливай Олександр (Сміла) Давиденко Олексій (Уманський р-н)
“Слобода” Червона Слобода Цибулько Сергій (Канів)
77

12.09.2021

14-00

Сміла

“Патріот” Сміла Березняк Володимир (Черкаси) Мельник Владислав (Канів)
“Зоря-Академія” Білозір’я Шлончак Семен (Черкаси)
78

12.09.2021

16-00

Старосілля

СК “Ренет” Мліїв Труба Сергій (Золотоноша) Погорілий Микола (Кам’янка)
СК “Базис-2” Кочубіївка Баранов Іван (Канів)
80

12.09.2021

16-00

К.-Шевченків.

“Урожай” Корсунь-Шевченківський Макаренко Євгеній (Черкаси) Підвисіцький Віталій (Черкаси)
ФК “Родень” Канів Шланчак Володимир (Городище)
Ветерани
3 тур
Група А
Дата Матч Арбітр Асистенти арбітра
5

12.09.2021

17-00

Золотоноша

“Спартак” Золотоноша Ніцак Микола (Золотоноша) місцевий
“Ветеран” Чорнобай місцевий
6

12.09.2021

11-00

Сміла

“Ветеран” Сміла Березняк Володимир (Черкаси) місцевий
“Профіспорт” Золотоноша місцевий
Група Б
5

12.09.2021

12-00

Тальне

“Ветеран” Тальне Коливай Олександр (Сміла) місцевий
“Ятрань-80” Умань місцевий
6

12.09.2021

16-00

Ватутіне

“Шахтар” Ватутіне Лушніков Віталій (Ватутіне) місцевий
СК “Обрій-Христинівщина” Талалаївка місцевий
Ліга учасників АТО
Дата Матч Арбітр Асистенти арбітра
  12.09.202113-00Лебедин ФК “Черкаські козаки” АТО Черкаси Залозний Віталій (Городище) Колесник Владислав (Городище)
“Темп ЗСУ” Шепетівка Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019