Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань

Призначення офіційних осіб ЧОАФ на матчі обласних змагань сезону 2021 року
Вища ліга (аматори)
14 тур
№ гри Дата, час і місце Матч Арбітр Асистенти арбітра Делегат-інспектор
40

18.09.2021

16-00

Монастирище

ФК “Авангард” Монастирище Єременко Микола (Чигирин) Бевзюк Дмитро (Тальне) Смаглій В. А. (Черкаси)
СК “Базис” Кочубіївка Олійник Діана (Черкаси)
41

18.09.2021

16-00

Умань

ФК “УТК” Паланка Коливай Олександр (Сміла) Железняк Руслан (Черкаси) Заєць В. С. (Вільшана)
ФК “Златокрай-2017” Золотоніський р-н Шульга Сергій (Кам’янка)
42

18.09.2021

16-00

Степанці

СК “Росава” Степанці Залозний Віталій (Городище) Ястремський Роман (Умань) Фощій Г. Г. (Черкаси)
“Олімп” Кам’янка Макаренко Євгеній (Черкаси)
Перша ліга (аматори)
(Перенесений матч 14 туру)
№ гри Дата, час і місце Матч Арбітр Асистенти арбітра
69

19.09.2021

16-00

К.-Шевченків.

“Урожай” Корсунь-Шевченківський Єременко Микола (Чигирин) Мельник Владислав (Канів)
СК “Базис-2” Кочубіївка Баранов Іван (Канів)
Ветерани
4 тур
Група А
Дата Матч Арбітр Асистенти арбітра
7

19.09.2021

16-00

Чорнобай

“Ветеран” Чорнобай Підвисіцький Віталій (Черкаси) місцевий
“Профіспорт” Золотоноша місцевий
8

19.09.2021

15-30

Сміла

“Ветеран” Сміла Білорус Олександр (Черкаси) місцевий
“Спартак” Золотоноша місцевий
Група Б
7

19.09.2021

15-30

Умань

“Ятрань-80” Умань Шульга Сергій (Кам’янка) місцевий
СК “Обрій-Христинівщина” Талалаївка місцевий
8

19.09.2021

16-00

Ватутіне

“Шахтар” Ватутіне Лушніков Віталій (Ватутіне) місцевий
“Ветеран” Тальне місцевий
Дитячо-юнацька ліга
№ гри Дата Матч Арбітр Асистенти арбітра
1

18.09.2021

13-00

Монастирище

ДЮСШ Монастирище “ДЮСШ-Корсунь”Юність” Городище (ст.в.к.) Бевзюк Дмитро (Тальне) місцевий
місцевий
1

19.09.2021

11-00

Чорнобай

ДЮСШ Чорнобай ФШМ “Явір” Черкаси (сер.в.к.) Підвисіцький Віталій (Черкаси) місцевий
місцевий
2

19.09.2021

11-00

Ч.Слобода

“КДЮСШ-1-Дніпро-2” Черкаси ДЮСШ Чигирин (сер.в.к.) Волонтир Володимир (Черк. р-н) місцевий
місцевий
1

19.09.2021

11-00

Лебедин

“ЛНЗ-Лебедин” Шполянська ОТГ “Юність-ФОСК”Колос” Городище (сер.в.к.) Коливай Олександр (Сміла) місцевий
місцевий
2

19.09.2021

11-00

К.-Шевченків.

“ДЮСШ-Корсунь” К.-Шевченківський ДЮСШ “Колос” Лисянка (сер.в.к.) Баранов Іван (Канів) місцевий
місцевий
1

19.09.2021

11-00

Городецьке

СК “Базис” Кочубіївка ДЮСШ Тальне (сер.в.к.) Ястремський Роман (Умань) місцевий
місцевий
2

19.09.2021

13-00

Городецьке

СК “Базис” Кочубіївка ДЮСШ Тальне (ст.в.к.) Ястремський Роман (Умань) місцевий
місцевий
2

19.09.2021

11-00

Умань

ДЮСШ № 1 Умань ДЮСШ Маньківка (сер.в.к.) Шульга Сергій (Кам’янка) місцевий
місцевий
1

19.09.2021

12-00

Драбів

ДЮСШ Драбів ДЮСШ Канів (ст.в.к.) Погорілий Микола (Кам’янка) місецвий
місцевий
Ліга учасників АТО
Дата Матч Арбітр Асистенти арбітра
  19.09.202112-00Золотоноша ФК “Черкаські козаки” АТО Черкаси приїздний Цибулько Сергій (Канів)
ФК “Ягуар” (Калинівка, Вінницька обл.) Фролова Юлія (Черкаси)

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019