Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань

Призначення офіційних осіб ЧОАФ на матчі обласних змагань сезону 2021 року
Вища ліга (аматори)
15 тур
№ гри Дата, час і місце Матч Арбітр Асистенти арбітра Делегат-інспектор
43

25.09.2021

14-00

Кам’янка

“Олімп” Кам’янка Коливай Олександр (Сміла) Єременко Микола (Чигирин) Смаглій В. А. (Черкаси)
ФК “Авангард” Монастирище Шланчак Володимир (Городище)
44

25.09.2021

16-00

Золотоноша

ФК “Златокрай-2017” Золотоніський р-н Макаренко Євгеній (Черкаси) Шульга Сергій (Кам’янка) Славінський П.І. (Черкаси)
СК “Росава” Степанці Ларін Костянтин (Черкаси)
45

25.09.2021

16-00

Городецьке

СК “Базис” Кочубіївка Залозний Віталій (Городище) Березняк Володимир (Черкаси) Лаврінець П. М. (Канів)
ФК “УТК” Паланка Цибулько Сергій (Канів)
  Перша ліга (аматори)
  17 тур
  № гри Дата, час і місце Матч Арбітр Асистенти арбітра
  81

26.09.2021

16-00

К.-Шевченків.

“Урожай” Корсунь-Шевченківський Цибулько Сергій (Канів) Коливай Олександр (Сміла)
  ФК “Тальне” Тальне Баранов Іван (Канів)
  82

26.09.2021

16-00

Канів

ФК “Родень” Канів Лобанов Володимир (Золотоніський р-н) Єременко Микола (Чигирин)
  ФК “УТК-2” Паланка Фролова Юлія (Черкаси)
  83

26.09.2021

16-00

Городище

“Дирдин” Дирдин Шланчак Володимир (Городище) Залозний Віталій (Городище)
  СК “Ренет” Мліїв Асцатуров Давід (Черкаси)
  84

26.09.2021

14-00

Городецьке

СК “Базис-2” Кочубіївка Березняк Володимир (Черкаси) Железняк Руслан (Черкаси)
  “Патріот” Сміла Потайчук Вячеслав (Умань)
  85

25.09.2021

16-00

Білозір’я

“Зоря-Академія” Білозір’я Баранов Іван (Канів) Погорілий Микола (Кам’янка)
  “Слобода” Червона Слобода Мельник Владислав (Канів)
  Ветерани
  5 тур
  Група А
  Дата Матч Арбітр Асистенти арбітра
  9

26.09.2021

16-00

Сміла

“Ветеран” Сміла Погорілий Микола (Кам’янка) місцевий
  “Ветеран” Чорнобай місцевий
  10

26.09.2021

16-00

Золотоноша

“Спартак” Золотоноша Ніцак Микола (Золотоноша) місцевий
  “Профіспорт” Золотоноша місцевий
  Група Б
  9

26.09.2021

15-00

Ватутіне

“Шахтар” Ватутіне Труба Сергій (Золотоноша) місцевий
  “Ятрань-80” Умань місцевий
  10   “Ветеран” Тальне Команда “Обрій-Христинівщина” знялася із змагань
  СК “Обрій-Христинівщина” Талалаївка
  Дитячо-юнацька ліга
  № гри Дата Матч Арбітр Асистенти арбітра
  3

29.09.2021

16-00

Умань

ДЮСШ № 1 Умань (сер.в.к.) ДЮСШ Тальне (сер.в.к) Ястремський Роман (Умань) місцевий
  місцевий
  3

26.09.2021

12-00

Геронимівка

ФШМ “Явір” Черкаси (сер.в.к.) “КДЮСШ-1-Дніпро-2” Черкаси (сер.в.к.) Підвисіцький Віталій (Черкаси) місцевий
  місцевий
  3

26.09.2021

11-00

Городище

“Юність-ФОСК “Колос” Городище (сер.в.к.) “ДЮСШ-Корсунь” Корсунь-Шевченківський (сер.в.к.) Коливай Олександр (Сміла) місцевий
  місцевий
  4

26.09.2021

11-00

Ч.Слобода

“Дніпро-КДЮСШ-1” Черкаси (сер.в.к.) “ЛНЗ-Лебедин” Лебедин (сер.в.к.) Волонтир Володимир (Черкаський р-н) місцевий
  місцевий
  4

26.09.2021

13-00

Ватутіне

ДЮСШ Ватутіне (сер.в.к.) СК “Базис” Кочубіївка (сер.в.к.) Лушніков Віталій (Ватутіне) місцевий
  місцевий
  3   КДЮСШ Кам’янка (ст.в.к.) ДЮСШ Драбів (ст.в.к.) Матч перенесено
 
  3   “ДЮСШ-Корсунь-Юність” Городище (ст.в.к.) ДЮСШ Тальне (ст.в.к.) Матч перенесено
 
  4

26.09.2021

13-00

Монастирище

ДЮСШ Монастирище (ст.в.к.) СК “Базис” Кочубіївка (ст.в.к.) Каплун Олександр (Монастирище) місецвий
  місцевий

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019