Щодо відвідання матчу відбору ЧС-2022 Україна — Боснія і Герцеговина: інформація для вболівальників

12 жовтня у Львові на стадіоні «Арена Львів» відбудеться відбірний матч ЧС-2022 між національними збірними України та Боснії і Герцеговини (початок — о 21.45).

6 жовтня відбулося позачергове засідання Комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львівської області. 

У зв’язку з погіршенням епідситуації в області для дотримання карантинних норм під час матчу згідно з рішенням Комісії з ТЕБ та НС Львівської області на стадіон допускатимуть уболівальників лише за наявності:

— негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції не більш як за 72 години до початку заходу;

— експрес-тесту на визначення антигенакоронавірусу SARS-CoV-2 не більш як за 72 години до початку заходу;

— документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Експрес-тест уболівальники зможуть зробити 12 жовтня перед стадіоном «Арена Львів» починаючи з 15.00. Крім того, 10-11 жовтня можна зробити експрес-тест у лабораторіях вашого міста.

Медичні лабораторії «Ескулаб» та «Сінево» надають знижку для вболівальників на проведення експрес-тесту на антиген.

Для отримання знижки в лабораторіях «Ескулаб» та «МеДіс» необхідно пред’явити квиток на матч.

Для отримання знижки в лабораторії «Сінево» переходьте за посиланням.

Графік роботи та адреси лабораторій можна дізнатися за посиланнями:

https://esculab.com

https://www.synevo.ua

https://www.medis.com.ua

Уболівальників просять із розумінням поставитись до зазначених заходів та завчасно прийти на стадіон.

На стадіоні під час матчу вболівальники мають перебувати в масках, закриваючи ними ніс і рот. Під час входу на стадіон кожен проходитиме температурний скринінг та показуватиме документи, які посвідчують особу.

Діти віком до 18-ти років, які матимуть окреме місце, зможуть потрапити на стадіон лише пред’явивши квиток на матч (такі вболівальники не потребують довідки про вакцинацію чи проходження тестів). 

Продаж квитків на матч відбувається виключно онлайн. Організатори матчу наголошують, що вболівальникам обов’язково необхідно роздрукувати квитки.

Тих уболівальників, хто не бажає робити вакцинацію або тестування, з питань повернення квитків просимо заповнити відповідну форму.

Попередні чемпіони

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021

ФК "Златокрай-2017" 2020