Чемпіонат України серед жінок

В суботу, 16 жовтня, свою другу перемогу у чемпіонаті України серед жіночих команд вищої ліги здобули уманські “Пантери”. Представниці нашої області на виїзді поступалися після першого тайму господаркам поля з львівських “Карпат” 0:2. Проте, по перерві, наші дівчата зуміли переломити хід поєдинку. З різницею в одну хвилину оформила “дубль”, а разом з цим зрівняти рахунок, Оксана Білокур (57 та 58 хвилини матчу). Через п’ять хвилин Ірина Рибалкіна вивела “Пантер” вперед, а за хвилину до кінця основного часу Лідія Заборовець збільшила розрив у рахунку до двох м’ячів. Господарки зуміли відіграти один гол на шостій доданій арбітром хвилині, проте врятувати бодай очко їм не вдалося. 4:3 – перемога команди з Черкащини!

На жаль, “Ятрань” з Берестівця, після двох перемог поспіль у 8 турі змагання першолігових команд, сьогодні, 17 жовтня, втратила очки у Києві. Дівчата з Уманщини зазнали поразки від суперниць з ДЮСШ № 26 – 0:4.