Всеукраїнські змагання серед жінок

В п’ятницю, 29 жовтня, єдиний представник Черкащини у вищій жіночій лізі команда “Пантера” з Умані на виїзді у Калинівки поступилася з мінімальним рахунком ковалівському “Колосу” 0:1. Гості пропустили єдиний м’яч у середині другого тайму. На жаль, врятувати бодай очко уманським дівчатам так й не вдалося. Отже, після семи ігор підопічні Юрія Деренюка займають дев’яте місце у турнірній таблиці змагання, маючи у своєму активі шість очок.

У групі “А” чемпіонату України серед жіночих команд першої ліги “Ятрань” з Берестівця у неділю, 31 жовтня, на своєму полі здобуває перемогу над суперницями з ДЮСШ № 1 (Хмельницький). Три очки у турнірну скарбничку клубу з Черкаської області принесли голи Анастасії Максимук на 2 хвилині матчу та Христини Степаненко на 55-тій. Гості лишили ворота господарів поля у недоторканості. Ця перемога дозволила закріпитися дівчатам з “Ятрані” на шостій сходинці таблиці змагання із дев’ятьома очками.