Результати 16 туру чемпіонату України серед команд другої ліги (група А)

В неділю, 31 жовтня, гравці черкаського “Дніпра” вирушили до Києва, щоб зустрітися в календарному матчі 16 туру с місцевим “АФСК Київ”. Поїздка до столиці виявилася вдалою для дніпрян. У протистоянні з київським клубом їм вдалося здобути другу поспіль виїзну перемогу з рахунком 3:0. Святковий настрій вболівальникам “Дніпра” подарували голи Кирила Бистрицького (33 хв.), Віктора Мартяна (з пенальті на 38 хвилині) та Ярослава Савісько (84).

Після тритижневої карантинної перерви тріумфально повернулися до великого футболу гравці іншого черкаського клубу “ЛНЗ”. В понеділок, на полі стадіону “Черкаси Арена” господарям протистояв лідер групи “А” київський клуб “Лівий берег”. Черкащани першими відкрили рахунок. На 11 хвилині матчу відзначився Владислав Войцеховський. Гості відповіли влучним пострілом Івана Петренка через три хвилини. По перерві “ЛНЗ” поновив перевагу голом Дениса Норенкова на 66 хвилині матчу. Попри спроби киян переломити хід поєдинку, саме цей м’яч у підсумку приніс три очки підопічним Юрія Бакалова. 2:1 перемога “ЛНЗ”.