Змагання ДЮФЛУ

Підійшла до завершення осіння частина групових змагань дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону 2021/2022 років.

Зазначимо, що у цих Всеукраїнських турнірах (Еліт-ліга, вища ліга, перша ліга) беруть участь 492 команди з усіх регіонів нашої країни. 

Зокрема, Черкащину представляють 8 команд у вищій та 3 команди у перших лігах, які на даному етапі мають наступні показники у своїх групах:

ВИЩА ЛІГА

Група 3

U-14 

Команда Ігор В Н П Р/М О
1 ФК Одеса (Одеса) 11 9 2 0 37:3 29
2 ДЮФК Атлетик (Одеса) 11 7 2 2 16:7 23
3 Зірка (Кропивницький) 11 6 4 1 23:10 22
4 СК Пальміра (Одеса) 11 5 3 3 20:14 18
5 Дніпро-80 (Черкаси) 11 3 5 3 9:10 14
6 СДЮСШОР Миколаїв (Миколаїв) 11 4 2 5 11:18 14
7 ДЮФШ ФК Миколаїв (Миколаїв) 11 4 1 6 13:14 13
8 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) 11 3 3 5 12:16 12
9 КЗ ОСДЮСШОР ЧОР (Черкаси) 11  0 4 7 5:23 4
10 ДЮСШ ФА Кривбас (Кривий Ріг) 11  0 2 9 6:37 2

U-15

Команда Ігор В Н П Р/М О
1 Зірка (Кропивницький) 11 7 1 3 15:10 22
2 ДЮСШ ФА Кривбас (Кривий Ріг) 11 6 2 3 17:16 20
3 ДЮФК Атлетик (Одеса) 11 5 4 2 19:8 19
4 ДЮФШ ФК Миколаїв (Миколаїв) 11 5 3 3 10:9 18
5 СК Пальміра (Одеса) 11 5 2 4 11:12 17
6 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) 11 5 2 4 20:18 17
7 Дніпро-80 (Черкаси) 11 4 4 3 6:4 16
8 ФК Одеса (Одеса) 11 2 3 6 6:12 9
9 КЗ ОСДЮСШОР ЧОР (Черкаси) 11 2 2 7 10:15 8
10 СДЮСШОР Миколаїв (Миколаїв) 11 1 3 7 8:18 6

U-16

Команда Ігор В Н П Р/М О
1 СДЮСШОР Миколаїв (Миколаїв) 11 9 1 1 31:9 28
2 ДЮСШ ФА Кривбас (Кривий Ріг) 11 8 1 2 31:13 25
3 ДЮФК Атлетик (Одеса) 11 6 4 1 27:11 22
4 Дніпро-80 (Черкаси) 11 5 3 3 14:12 18
5 СК Пальміра (Одеса) 11 5 1 5 17:14 16
6 Зірка (Кропивницький) 11 4 1 6 16:18 13
7 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) 11 3 1 7 8:26 10
8 КЗ ОСДЮСШОР ЧОР (Черкаси) 11 3  0 8 9:19 9
9 ДЮФШ ФК Миколаїв (Миколаїв) 11 2 3 6 12:22 9
10 ФК Одеса (Одеса) 11 2 1 8 11:32 7

U-17

Команда Ігор В Н П Р/М О
1 Дніпро-80 (Черкаси) 11 7 2 2 25:11 23
2 СК Пальміра (Одеса) 11 7 2 2 23:12 23
3 ДЮСШ ФА Кривбас (Кривий Ріг) 11 7 2 2 20:10 23
4 КЗ ОСДЮСШОР ЧОР (Черкаси) 11 6 4 1 22:10 22
5 ДЮФШ ФК Миколаїв (Миколаїв) 11 5 3 3 22:14 18
6 СДЮСШОР Миколаїв (Миколаїв) 11 5 2 4 15:22 17
7 ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) 11 4 2 5 20:21 14
8 Зірка (Кропивницький) 11 2 2 7 18:21 8
9 ФК Одеса (Одеса) 11 2  0 9 5:15 6
10 ДЮФК Атлетик (Одеса) 11  0 1 10 11:45 1

ПЕРША ЛІГА

Група 7

U-15

Команда Ігор В Н П Р/М О
1 Лівий берег (Київ) 11 8 2 1 30:5 26
2 СК Вертикаль -Обухів (Обухів) 11 6 4 1 17:7 22
3 Зміна (Біла Церква) 11 5 5 1 26:12 20
4 КОДЮСШ (Щасливе) 11 5 3 3 14:13 18
5 СФК Форвард (Васильків) 11 5 1 5 10:14 16
6 Ніка (Київ) 11 4 3 4 17:19 15
7 ДЮСШ-1 Київ (Київ) 11 3 4 4 9:12 13
8 ДФК Брацлав-Юніор (Брацлав) 11 3 2 6 4:15 11
9 Зоря-Академія (Білозір`я) 11 2 1 8 8:24 7
10 Любомир (смт. Ставище) 11  0 3 8 5:19 3

U-17

Команда Ігор В Н П Р/М О
1 КОДЮСШ (Щасливе) 11 9 1 1 28:13 28
2 ДФК Брацлав-Юніор (Брацлав) 11 7 4  0 23:7 25
3 Любомир (смт. Ставище) 11 7 1 3 32:13 22
4 Ніка (Київ) 11 6 3 2 19:8 21
5 Зоря-Академія (Білозір`я) 11 5  0 6 10:17 15
6 Зміна (Біла Церква) 11 4 2 5 17:17 14
7 Лівий берег (Київ) 11 3  0 8 15:29 9
8 СФК Форвард (Васильків) 11 1 5 5 13:19 8
9 СК Вертикаль -Обухів (Обухів) 11 2 1 8 8:17 7
10 ДЮСШ-1 Київ (Київ) 11 2 1 8 7:32 7

Група 3

U-19

Команда Ігор В Н П Р/М О
1 ХФК Пенуел (Кривий Ріг)  7 4 2 1 7:3 14
2 ДЮФК Чорноморець (Одеса)  7 4 2 1 20:4 14
3 СК Дніпро (Черкаси)   7 4 1 2 14:9 13
4 ДЮФК Атлетик (Одеса)  7 4  0 3 16:10 12
5 СК Хаджибей (с.Усатове)  7 3 2 2 6:8 11
6 Зірка (Кропивницький)  7 3 1 3 13:10 10
7 ДЮСШ Херсон (Херсон)  7 2  0 5 12:14 6
8 ДЮФК Олімпік Кропивницький (Кропивницький)   7  0  0 7 6:36  0

Друге коло змагань розпочнеться наступного року на початку квітня.

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019