Офіційно: Обрано делегатів та висунуто кандидатів на посаду голови асоціації

2 грудня поточного року, Реєстраційна комісія Черкаської обласної асоціації футболу на своєму засіданні розглянула протоколи органів управління членів ЧОАФ, які обрали делегатів від своїх об’єднань на XV позачергову Конференцію ЧОАФ, що відбудеться 21 грудня 2021 року в м. Черкаси.

Згідно визначеною нормою представництва, від 37 членів ЧОАФ, на Конференцію обрано 63 делегати. Комісією встановлено, що всі делегати мають повноваження стосовно участі у Конференції та прийнятті рішень з усіх питань її порядку денного.    

Також членами ЧОАФ було висунуто на обрання голови обласної асоціації футболу три кандидатури – президента ФК «ЛНЗ» Андрія Полтавця (26 членами), голову наглядової ради ПрАТ «Новокаховський річковий порт» Володимира Лашкула (1 членом) та голову Черкаської міської федерації футболу Ігоря Коломойця (1 членом). 

В зв’язку з цим та взявши до уваги надані у встановлений термін письмові згоди висунутих кандидатур на участь у виборах голови обласного футбольного органу, комісія підтвердила їх легітимність.

Таким чином кандидатами на обрання головою ЧОАФ на XV позачерговій Конференції стали – Полатвець А.В., Лашкул В.Г. та Коломоєць І.А.

Попередні чемпіони

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021

ФК "Златокрай-2017" 2020