Андрій Павелко нагородив юнацьку збірну України U-19, яка повернулася з Євро-2018

30 липня юнацька збірна України U-19 повернулася з Фінляндії, де брала участь у фінальній частині чемпіонату Європи-2018.

У Будинку футболу збірну, яка здобула бронзові нагороди чемпіонату Європи та виборола путівку до фінальної частини чемпіонату світу, що проходитеме наступного року в сусідній Польщі, вітав президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

«Ви для нас справжні герої, — звернувся президент ФФУ до гравців і тренерів збірної України. — Ви ввійшли до четвірки кращих збірних Європи та отримали дуже гарний досвід на цьому футбольному форумі. Упевнений, що до старту на чемпіонаті світу ви підійдете у бойовому складі, а тренерський штаб врахує досвід виступів на Євро-2018. Ми ж зі свого боку створимо всі необхідні умови для того, щоб збірна ефективно підготувалася до мундіалю, який відбудеться в Польщі. Бажаю вам плідних тренувань і успішних виступів за свої рідні клуби, а також ефективної підготовки до відповідального турніру та нагоди вписати свої імена в історію світового футболу. Низькій уклін тренерському штабу збірної за проведену роботу. Уся футбольна Україна вболіває за вас, і я бажаю, щоб цей настрій підтримував вас на майбутньому мундіалі».

Президент Федерації футболу України вручив усім гравцям команди відзнаки ФФУ, тренерам — медалі ФФУ «За заслуги», а співробітникам адміністрації збірної — почесні грамоти. Також усі гості федерації отримали від Андрія Павелка подарунки та цінні сувеніри.

Зазначимо, що на цьому чемпіонаті в складі збірної України виступав вихованець Черкаського футболу, нині гравець Київського «Динамо» Віталій Миколенко.

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019