Третя поспіль перемога “Черкащини – Академії”

Олег Тарасенко

Андрій Сторчоус

В четвертому турі Чемпіонату України серед команд другої ліги (група “А”) єдиний представник Черкаської області в Професіональній футбольній лізі приймав на своєму полі в Білозір’ї команду “Калуш”. Нагадаємо, що обидва суперники напередодні зустрічі поділяли за кількістю очкiв найвищу сходинку турнірної таблиці.

Футболісти “Черкащини-Академії” ще в першому таймі зробили вагому заяву на перемогу в протистоянні. До перерви “дубль” на свій рахунок записав Андрій Сторчоус. На 60 хвилині гри надію гостям на приємний для себе результат подарував гол з пенальті Руслана Дедуха. Але м’яч центрального захисника господарів Олега Тарасенка затвердив  ігрову перевагу команди з Білозір’я. Гіркоту поразки “Калушу” на останніх секундах розбавив Дмитро Скакун, вразивши ворота черкащан.

Отже, фінальний свисток арбітра зафіксував третю поспіль перемогу “Черкащини-Академії” – 3:2, яка вивела команду в одноосібні лідери змагання.