Перезатверджено календар змагань чемпіонату вищолігових команд

В зв’язку з зняттям команд «ЛНЗ-Лебедин» та ФК «Черкащина-Академія-2» із змагань чемпіонату області, зберігаючи ігровий цикл учасників змагань та за погодженням з командами-учасницями, комітет з проведення змагань ФФЧО перезатвердив календар змагань 2 кола чемпіонату Черкаської області з футболу 2018 року серед команд вищої ліги.

Календарні матчі чемпіонату між командами ФК «Колос» – «Олімп»        (12 тур, 18.08.) та ФК «Росава» – ФК «УТК» (13 тур, 25.08.) перенесено на резервний день 6 жовтня.

К А Л Е Н Д А Р

Чемпіонату Черкаської області з футболу

2018 року серед команд вищої ліги

ДРУГЕ  КОЛО

12 тур 18 серпня (субота)

  1. СК “Базис” – СК “Ніка”
  2. “Альтаїр” – “Златокрай-2017”
  3. ФК “Спартак” – ФК “Росава”  
  4. ФК “УТК” – ФК “Авангард”
  5. ФК “Колос” – “Олімп”

13 тур 25 серпня (субота)

  1. СК “Ніка” – “Олімп”
  2. ФК “Колос” – ФК “Авангард”
  3. ФК “Росава” – ФК “УТК”
  4. “Златокрай-2017” – ФК “Спартак”
  5. СК “Базис” – “Альтаїр”

14 тур 1 вересня (субота)

  1. “Альтаїр” – СК “Ніка”
  2. ФК “Спартак” – СК “Базис”
  3. ФК “УТК” – “Златокрай-2017”
  4. ФК “Росава” – ФК “Колос”
  5. ФК “Авангард” – “Олімп”

 15 тур 8 вересня (субота)

  1. СК “Ніка” – ФК “Авангард”
  2. “Олімп” – ФК “Росава”         
  3.   “Златокрай-2017” – ФК “Колос”
  4. СК “Базис” – ФК “УТК”
  5. “Альтаїр” – ФК “Спартак”

16 тур 15 вересня (субота)

  1. ФК “УТК” – СК “Ніка”
  2. ФК “Колос” – ФК “Спартак”
  3. “Олімп” – “Альтаїр”  
  4. ФК “Авангард” – СК “Базис”
  5.     ФК “Росава” – “Златокрай-2017”

17 тур 22 вересня (субота)

  1. СК “Ніка” – ФК “Росава”
  2. “Златокрай-2017” – ФК “Авангард”
  3. СК “Базис” – “Олімп”
  4. “Альтаїр” – ФК “Колос”
  5. ФК “Спартак” – ФК “УТК”

18 тур 29 вересня (субота)

  1. ФК “Спартак” – СК “Ніка”  
  2.   ФК “УТК” – “Альтаїр”  
  3.   ФК “Колос” – СК “Базис”
  4. “Олімп” – “Златокрай-2017”
  5.            ФК “Авангард” – ФК “Росава”

6 жовтня (субота)

Резервний день

 19 тур 13 жовтня (субота)

  1.   СК “Ніка” – “Златокрай-2017”
  2.   СК “Базис” – ФК “Росава”
  3.   “Альтаїр” – ФК “Авангард”
  4.   ФК “Спартак” – “Олімп”
  5.   ФК “УТК” – ФК “Колос”

 20 тур 20 жовтня (субота)

  1.   СК “Ніка” – ФК “Колос”
  2.   “Олімп” – ФК “УТК”
  3.   ФК “Авангард” – ФК “Спартак”
  4.   ФК “Росава” – “Альтаїр”
  5.   “Златокрай-2017” – СК “Базис”

Початок матчів:

 12, 13, 14 тури – о 17-00 год.

15, 16, 17, 18 тури – о 16-00 год.

19, 20 тури – о 15-00 год.

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019