Національний Кубок України: “Черкащина-Академія” крокує далі!

В середу відбулися матчі другого раунду Кубку України з футболу. На даному етапі змагання участь у боротьбі за почесний трофей взяли представники Черкаської області ФК “Черкащина – Академія” та “ЛНЗ-Лебедин”.

Отже, у Білозір’ї, куди в гості завітав “Рух” з Винників, доля матчу була вирішена на старті протистояння. Вже на чотирнадцятій хвилині гри “Черкащина-Академія” була попереду – 3:0! Відкрив рахунок Андрій Старчоус і двічі відзначився нападник господарів Роман Локтіонов. На сімнадцятій хвилині гості спромоглися скоротити відставання, – гол забив Олександр Батальський, але більше жодному гравцю на полі змінити рахунок поєдинку не вдалося. Підсумок гри – 3:1 і “Черкащина – Академія” крокує далі!

Дуже важкий матч відбувся у Лебедині, де володарю аматорського Кубку протистояв представник другої ліги Чемпіонату України криворізький “Гірник”. Незважаючи на позитивний початок гри, – на 6 хвилині відзначився Антон Вакуленко, – втримати переможний для себе результат лебединцям не вдалося. У другому таймі “гірники” зрівняли рахунок, який залишився незмінним до закінчення основного та додаткового часу. На жаль, футбольна фортуна у серії післяматчевих пенальті була на боці “Гірника”. На чотири влучних постріла гостей господарі відповили лише двома забитими одинадцятиметровими. Незважаючи на поразку, підлеглі Василя Гречаного дуже пристойно виступили  у другому за значенням національному турнірі.

Попередні чемпіони

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021

ФК "Златокрай-2017" 2020