Вадим Костюченко: «Ми значно розширюємо мережу волонтерів масового футболу»

Протягом минулого тижня Федерація футболу України спільно з благодійним фондом «Розвиток футболу України» провели у м. Чорноморськ семінар для волонтерів масового футболу з регіонів.

Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко зазначив: «Цього року ми значно розширюємо мережу волонтерів масового футболу. Вагомим кроком для досягнення цієї мети є проведення даного семінару».

Учасники, яких відрядили обласні федерації футболу, в свою чергу, організують та аналогічно інструктують команди волонтерів у своїх громадах.

Програма семінару передбачала всі організаційні та методичні питання щодо проведення у вересні-жовтні цього року п’ятиденних фестивалів «Відкриті уроки футболу» за принципом «футбол для всіх» із акцентом на психологічну та соціальну допомогу дітям-переселенцям за допомогою масового футболу.

Учасники пройшли підготовку щодо створення волонтерської мережі на регіональному рівні та активізації місцевих громад для допомоги інтеграції переселенців, зокрема засобами масового футболу, долучення до проекту дітей-переселенців та інших соціальних груп дітей, організації регулярних спортивно-масових заходів, впровадження освітнього підходу «спорт + школа + поліція» у шкільні заходи для дітей і їхніх батьків із метою захисту дітей, превенції дитячої злочинності та конфліктів.

Окрім того, були обговорені питання стимулювання збільшення кількості дітей (зокрема, дітей-переселенців), які займаються футболом, а також дівчат, максимального залучення до занять із дітьми і волонтерства батьків (зокрема батьків-переселенців), стимулювання збереження участі дорослих у масовому аматорському футболі.

На Черкащині соціальний шкільний фестиваль «Відкриті уроки футболу» пройде 10 – 11 жовтня п.р. в м. Городище.

Попередні чемпіони

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021

ФК "Златокрай" 2020