Команди Черкащини у Всеукраїнських змаганнях

В 14 турі Чемпіонату України серед команд другої ліги (група “А”) “Черкащина-Академія” приймала на своєму полі одного з лідерів змагання Футбольний клуб “Минай”. Нагадаємо, що до звітної гри представник Закарпатської області займав друге місце у таблиці Чемпіонату. Отже, амбітні гості приїхали до Білозір’я аби зміцнити своє турнірне становище. Але вже на початку гри здійсниться цим планам завадили голи Олега Тарасенка (9 хв.) та Романа Локтіонова (13 хв.). Незважаючи на спробу переламати хід матчу, футболістам “Минаю” так і не вдалося підкорити ворота Євгена Панченка. Проте господарі відзначилися ще одного разу. На 90 хвилині м’яча на свій рахунок записав Віталій Бойко. Таким чином підлеглі  Олександра Кирилюка здобувають впевнену домашню перемогу з рахунком 3:0.

А, от лідер другої групи аматорського Чемпіонату України “ЛНЗ-Лебедин” втрачає очки у виїзній гри проти “Альянсу” з Липової Долини. Господарі перші відкрили рахунок на 18 хвилині матчу. Забитим м’ячем відзначився Фарид Сулейман. Гості зуміли відновити статус-кво тільки в кінці гри. Врятував лебединців від поразки гол Мар’яна Литовчака на 84 хвилині. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічийний результат поєдинку – 1: 1, який не вплинув на турнірне становище підопічних Василя Гречаного. “ЛНЗ-Лебедин” залишається лідером змагання.