Змагання обласної дитячо-юнацької футбольної ліги

Команди середньої (2004-2005р.р.н.) та старшої (2002-2003р.р.н.) вікових категорій, учасниці чемпіонату Черкаської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2018/2019 завершили перше коло змагань.

2004-2005 р.р.н.

Група 1

   

І

В

Н

П

СМ

О

1

«Дніпро-80» Черкаси

7

6

1

0

22-3

19

2

СДЮСШОР Черкаси

6

5

0

1

16-3

15

3

«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси

6

4

1

1

23-4

13

4

РК ДЮСШ Золотоніський р-н

6

4

0

2

28-9

12

5

ДЮСШ Чигирин

7

2

1

4

15-25

7

6

«Черкаський Дніпро-Зоря» Білозір’я

6

1

1

4

5-11

4

7

«Дніпро-80-2» Черкаси

7

1

0

6

10-34

3

8

«Росава» Степанці

7

1

0

6

2-32

3

Матчі «СДЮСШОР-Чайка» – «Черкаський Дніпро-Зоря», РК ДЮСШ – СДЮСШОР перенесені на весну наступного року.

Група 2

   

І

В

Н

П

СМ

О

1

ДЮСШ Тальне

6

5

0

1

28-12

15

2

ДЮСШ Монастирище

6

4

1

1

25-10

13

3

ДЮСШ Умань

6

3

1

2

23-17

10

4

ДЮСШ Звенигородка

6

3

0

3

16-20

9

5

ДЮСШ Маньківка

6

3

0

3

18-19

9

6

ДЮСШ Городище

6

2

0

4

14-23

6

7

«ЛНЗ-Лебедин» Матусівської ДЮСШ

6

0

0

6

7-30

0

Група 3

   

І

В

Н

П

СМ

О

1

«Дніпро-80-ФК«Черкаси» Черкаси

6

5

1

0

23-6

16

2

ДЮСШ Канів

6

4

0

2

15-8

12

3

ДЮСШ Золотоноша

6

3

1

2

15-13

10

4

ДЮСШ Ватутіне

6

2

2

2

14-11

8

5

ДЮСШ «Олімп» Сміла

6

1

3

2

6-7

6

6

«ДЮСШ-Корсунь» К.-Шевченківський

6

0

3

3

4-19

3

7

ДЮСШ «Колос» Катеринопіль

6

0

2

4

4-17

2

2002-2003 р.р.н.

Група 1

   

І

В

Н

П

СМ

О

1

«Дніпро-80» Черкаси

6

5

1

0

35-9

16

2

«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси

5

4

1

0

16-4

13

3

СДЮСШОР Черкаси

5

2

1

2

11-9

7

4

«Черкаський Дніпро-Зоря» Білозір’я

5

2

1

2

9-16

7

5

«Дніпро-80-2» Черкаси

6

2

1

3

11-17

7

6

КДЮСШ «Олімп» Кам’янка

6

1

0

5

6-22

3

7

РК ДЮСШ Золотоніський р-н

5

0

1

4

7-18

1

Матчі «СДЮСШОР-Чайка» – «Черкаський Дніпро-Зоря», РК ДЮСШ – СДЮСШОР перенесені на весну наступного року.

Група 2

   

І

В

Н

П

СМ

О

1

«ЛНЗ-Лебедин» Матусівської ДЮСШ

6

4

1

1

33-11

13

2

«УТК-ДЮСШ» Умань

6

4

0

2

21-11

12

3

«Юність» Городище

6

4

0

2

12-21

12

4

«ДЮСШ Маньківка

6

3

2

1

34-16

11

5

ДЮСШ Тальне

6

2

0

4

14-25

6

6

ДЮСШ Шпола

6

2

0

4

13-25

6

7

ФК «Старт-Звенигородка» Звенигородка

6

0

1

5

6-24

1

Друге коло та фінальні турніри цих змагань проводитимуться весною наступного року

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019