Визначено кращі спортивні організації 2018 року

На виконання рішень Черкаської обласної ради «Про програму розвитку футболу в Черкаській області на 2012 – 2020 роки», управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації та Федерація футболу Черкаської області підвели та затвердили підсумки обласного огляд-конкурсу на кращу постановку роботи з розвитку футболу серед районних і міських спортивних організацій та федерацій футболу у 2018 році.

Метою і завданням огляду-конкурсу є  виконання обласної, районних і міських програм розвитку футболу на основі організаційної роботи та практичної діяльності по залученню різних верств населення до занять футболом, участі команд в обласних і Всеукраїнських змаганнях, підготовці тренерів, арбітрів, будівництва і належного утримання футбольної інфраструктури та іншої діяльності організацій.

За підсумками року переможцем визнано Уманський район. Спортивні організації  м. Умань та Золотоніського району на другому і третьому місцях відповідно.

Переможців буде нагороджено призами, комплектами ігрової форми та спортивним інвентарем відповідно на 50, 30, 20 тис.грн.

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021