КВИТКИ У ПРОДАЖУ: ПІДТРИМАЙ ЗБІРНУ УКРАЇНИ В ЛЮКСЕМБУРЗІ НА МАТЧІ ВІДБОРУ ДО ЄВРО-2020!

Після першого матчу відбору до Євро-2020, із командою Португалії, який відбудеться 22 березня поточного року, збірна України вирушить до Люксембургу, де 25-го числа на стадіоні «Жозі Бартель» проведе другий виїзний поєдинок кваліфікації чемпіонату Європи (початок — о 20.45 за місцевим часом).

Для бажаючих підтримати команду в Люксембурзі із 17 січня відкрито продаж квитків на цей матч до українського сектору.

Вартість квитків

Федерація футболу Люксембургу встановила ціну на квитки в українські сектори — 15 євро (530 грн) та 25 євро (900 грн). Суму в національній валюті наведено з урахуванням вартості адміністративних витрат, придбання валюти та комісії банку за переказ коштів. Додатковий сервісний збір у розмірі 8% сплачується за послуги компанії esport.in.ua.

Як купити квиток:

— квитки продаються он-лайн виключно на сайті www.esport.in.ua

— одна особа може замовити не більше чотирьох квитків;

— при замовленні обов’язково необхідно надати свої особисті дані та дані інших осіб, для яких ви замовляєте квитки (номер закордонного паспорта, ім’я та прізвище, як вказано в паспорті, дату народження, місце проживання);

— квитки не іменні, проте з міркувань безпеки Федерація футболу Люксембургу рекомендує збирати паспортні дані.

Як отримати квиток:

— про отримання квитків, придбаних через сайт www.esport.in.ua, буде повідомлено ближче до події шляхом надсилання листа на електронну адресу замовника;

— для отримання квитків обов’язково мати при собі роздруковані сертифікати на отримання квитків та паспорти. Такі сертифікати надійдуть на вашу електронну адресу після здійснення процедури оплати.

Важливо!

— Квитки поверненню та обміну не підлягають!

— Квитки продаються в сектор для українських уболівальників. Конкретні ряд та місце не вказуються.

Нагадаємо, що зараз також відкрито продаж квитків на матч Португалія—Україна.

Після двох березневих виїзних поєдинків, із Португалією та Люксембургом, у червні національна збірна України проведе перші два домашні матчі кваліфікації чемпіонату Європи-2020: 7-го числа — із Сербією, 10-го — з Люксембургом. Стежте за інформацією про місця проведення та старт продажу квитків на домашні матчі і вболівайте за Україну в Португалії та Люксембурзі!

сайт ФФУ

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021