Підсумки конкурсу «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів». ГО “ФК “Черкащина-Академія” серед переможців!

Визначились 11 кращих заявок проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів»

30 січня 2019 року у Будинку футболу ФФУ в рамках проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» відбулось чергове засідання журі відбору. До складу комісії увійшли перший віце-президент ФФУ, легенда футболу Олег Протасов, перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко, координатор соціальних проектів Євгеній Столітенко, радник з питань економічного співробітництва та розвитку Посольства ФРН в Україні д-р Тобіас Шрадер та співробітниця Посольства Світлана Чеботар, заступник керівника проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів»  Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Тетяна Хімченко, а також представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Наталія Вознюк. 

За результатами проведеного детального аналізу документів та поданих проектів, що мали відповідати визначеним критеріям оцінювання, журі визначило кращі одинадцять заявок від аматорських футбольних клубів та ДЮСЗ, що стали переможцями відбору. Тепер кожен з 11 клубів отримає фінансову підтримку на реалізацію заявленого проекту в сумі, еквівалентній до 11 000 євро за курсом Національного банку України. Зверніть увагу, що частина цієї суми, еквівалентна до 1000 євро, буде надана в якості матеріальної допомоги у вигляді базового набору екіпіровки та спортивного інвентарю. Нагадаємо, заявлені проекти мають бути розпочаті клубом-переможцем до 31 травня 2019 року.

Під час презентації «Найкращих 11», перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко та координатор соціальних проектів Євгеній Столітенко ознайомили присутніх з переможцями, а саме:

ФК «Зірка» Лінці (с. Кибляри, Закарпатська обл.)

Сокирянська ДЮСШ «Колос» (м. Сокиряни, Чернівецька обл.)

ФК «Січ» (с. Заболотці, Львівська обл.).

ФК «Нафтовик-Долина» (м. Долина, Івано-Франківська обл.)

ФК «Єврошпон-Смига» (смт. Смига, Рівненська обл.)

ФК «Тірас» (м. Ямпіль, Вінницька обл.)

ФК «Трубіж» (с. Коржі, Київська обл.)

ГО ФК «ЧЕРКАЩИНА-АКАДЕМІЯ» (с. БІЛОЗІР’Я, ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.)

Кобеляцька ДЮСШ (м. Кобеляки, Полтавська обл.)

Веселівська ДЮСШ (смт. Веселе, Запорізька обл.)

ФК «Тростянець» на базі «Академія спорту» (м. Тростянець, Сумська обл.)

Радник з питань економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччини в Україні доктор Тобіас Шрадер подякував за проведену роботу та відзначив: «Надійшло багато цікавих заявок на участь і тому було вкрай важко обрати найкращі 11 проектів. Ми обрали тих, які зуміли себе показати належним чином і з найкращого боку. Я був приємно здивований, що цей проект викликав чималий інтерес в Україні, і впевнений, що він дасть поштовх для розвитку і покращення інфраструктурної бази та допоможе створенню європейських умов для занять спортом в багатьох регіонах вашої країни».

У свою чергу перший віце-президент ФФУ Олег Протасов подякував членам журі та представникам посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні за участь у проекті та побажав переможцям успіхів і вдалої реалізації своїх заявок.

Перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко: «Було дуже важко вибрати лише одинадцять переможців з такої великої кількості заявок. Сподіваюсь, що журі зробило вірний вибір і всі проекти, які перемогли, будуть реалізовані до кінця травня цього року,  адже саме такою є одна з головних умов участі у відборі. Хочу подякувати усім його учасникам! Маю надію, що у майбутньому ми з нашими партнерами зможемо реалізовувати  подібні проекти, які допомагатимуть розвитку футболу на місцях і в цілому в Україні.

за даними сайту Асоціації аматорського футболу України

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021