Звітувалася Черкаська районна федерація футболу

            Відбулася VII звітно-виборна конференція Черкаської районної федерації футболу.

     Головним питанням зібрання стало обговорення делегатами звіту її голови Геннадія Омельченка за звітний чотирирічний період. Щорічно федерація проводила чемпіонати, першості та кубки району за участю масової кількості команд, спільно з освітянськими органами змагання «Шкіряний м’яч», та ряд інших дитячо-юнацьких турнірів.

      Команди району брали участь в усіх обов’язкових обласних змаганнях де посідали високі місця. За звітний період в районі побудовано 3 майданчики зі штучним покриттям, район представлений арбітрами, що проводять змагання обласного рівня, а тренери постійно підвищують свою кваліфікацію на курсах «С-диплому» ФФУ, облаштовано офісне приміщення федерації тощо. З 2018 року запроваджено районний чемпіонат з футзалу.

      В обласному щорічному огляді-конкурсу на кращу постановку роботи з розвитку футболу район завжди був в 5 кращих і зокрема в 2018 році зайняв 4 місце.

    Учасники зібрання визнали роботу федерації – задовільною та обрали керівні і юридичні органи, намітили подальші плани і завдання по виконанню районної та обласної програм розвитку футболу.

       Головою федерації обрано Кулика Сергія Валерійовича, заступником Омельченка Геннадія Івановича.  

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021