“Футбольна кухня” – новий відеопроект Федерації футболу України

Федерація футболу України запускає новий відеопроект. 25 лютого на YouTube-каналі ФФУ стартує шоу «Футбольна кухня».

Наскільки важлива правильна їжа в житті професіональних спортсменів, що можна приготувати швидко та водночас смачно й корисно, наскільки футболісти стежать за своїм харчуванням і чи є в них власні секрети… Відтепер усе це та багато іншого — у «Футбольній кухні»!

Ведучий та головна дійова особа проекту — Любомир Тошич, шеф-кухар національної збірної України.

Любомир родом із Сербії, та вже тривалий час він живе в Україні. Працював шеф-кухарем у найвідоміших ресторанах міста Дніпро, а з 2016 року працює у штабі збірної України.

Гостями кухні Любомира будуть гравці національної команди, тренери та відомі футбольні особистості. Під ретельним наглядом шеф-кухаря вони готуватимуть різноманітні страви, які ви легко зможете повторити в себе вдома!

Головний акцент проекту робитиметься на здоровому харчуванні й на руйнуванні міфу, що дотримання його правил вимагає багато часу та зусиль.

На вас чекають чудові рецепти, секрети від шеф-кухаря світового рівня, а також гастрономічні таємниці наших футболістів!

«Я вірю, що я та наші футболісти зможуть переконати вас, що не можна відсувати на другий план своє власне здоров’я! Харчуватися правильно не так складно, як здається. І я вам це доведу!» — зазначає Любомир Тошич.

Хто стане гостем прем’єрного ефіру, і чим він дивуватиме наших глядачів, ви дізнаєтеся 25 лютого. Стежте за YouTube ФФУ та будьте здорові!

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021