Відбулася Конференція ФФЧО

27 лютого, в Черкасах, відбулася чергова (робоча) ХІІІ Конференція обласної Федерації футболу.

Учасники Конференції розглянули звіт голови Владислава Голуба та виконавчого комітету за період роботи з 12 грудня 2017 року по 27 лютого 2019 року. Делегати зібрання заслухали та обговорили також звіт голови ревізійної комісії про фінансово-господарську діяльність Федерації за 2018 рік. З обох питань порядку денного, делегатами прийнято відповідну постанову Конференції.

Також було розглянуто організаційне питання. Згідно із Статутною вимогою ФФЧО, припинено повноваження заступника голови Володимира Лизогуба в зв’язку з виповненням йому 72 років. Заступником голови Федерації одноголосно обрано відомого на Черкащині футбольного функціонера та підприємця Володимира Ходака.

По завершенню Конференції широкому футбольному активу області за вагомий особистий внесок у розвиток футболу на Черкащині були вручені Почесні нагороди обласної ради, обласної державної адміністрації, Федерацій футболу України та області.

В роботі Конференції взяли участь голова комітету ФФУ з розвитку футболу в регіонах Юрій Титаренко та начальник обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський.        

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021