Навчання арбітрів та делегатів-інспекторів

2 – 3 березня на спортивній базі Білозірського всеукраїнського центру футболу «Черкащина» відбувся обласний начальний семінар футбольних арбітрів та делегатів-інспекторів. Під час проведення теоретичних занять учасникам було доведено сучасні вимоги ФІФА, УЄФА та ФФУ щодо трактування ігрових епізодів, зокрема, що стосуються управління грою, позбавлення суперника очевидної можливості забити м’яч, зриву перспективної атаки, гри рукою, принципу переваги, визначення положень «поза грою», командної роботи та інші методичні аспекти арбітражу в організованому футболі.

Знання набуті на семінарі, арбітри закріплювали за допомогою роботи у групах з обговоренням відеоматеріалів з обласних, Всеукраїнських та міжнародних змагань.

При проведенні навчання арбітри пройшли тестування з фізичної (тест YO-YO) та теоретичної підготовки (трівіа та відеотест).

Також під час наради делегатів-інспекторів було проаналізовано виконання ними функціональних обов’язків при проведенні змагань минулого сезону.

В ролі викладачів, навчання проводили обласні арбітри професіональних змагань ФФУ. Про плани і завдання ФФЧО при проведенні змагань сезону 2019 року, учасників семінару інформував перший заступник голови, виконавчий директор ФФЧО Володимир Фощій.

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021