Василь Страшевич: книга «Спорт на Черкащині»

Автор та упорядник цього енциклопедичного довідника «Спорт на Черкащині» є  Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, почесний краєзнавець України Василь Страшевич.

Книга «Спорт на Черкащині» складається із історико-документального нарису, в якому висвітлюються найбільш важливі події спортивного життя нашої області та за участі наших земляків у змаганнях різних рівнів. Основу ж видання складають енциклопедичні довідки про спортсменів, тренерів та організаторів фізкультурно-спортивної роботи різного часу. Цим самим автор олюднює історію черкаського спорту, повертаючи із забуття багато заслужених імен.

З цього видання, дізнаємося про те, як була організована фізкультурно-спортивна робота в минулому, зокрема в період повоєнної відбудови, на початку 1950-х і наступні роки, коли на карті України постала Черкаська область. Довідник «Спорт на Черкащині» є першою спробою розповісти пересічним любителям спорту, працівникам фізичної культури та іншим, хто прагне широко пізнати історію організації й розвитку масової фізичної культури і спорту на терені нашого краю. Довідник став першим кроком до узагальнення досягнень у цій галузі, а також про головне – людей, які стояли при її зародженні, про тренерсько-викладацький склад та громадський фізкультурний актив, які сприяли підготовці спортсменів високого класу, що захищали спортивну честь держави й Черкащини в різноманітних змаганнях тощо.      

В довідковому виданні багато також інформації  футбольної тематики і зокрема, матеріалів про чемпіонати, розиграші Кубків та турніри, спортивні здобутки, футболістів, тренерів та іншого громадського футбольного активу.  

Бажаючі придбати книгу можуть звернутись до автора за тел. 0472-63-80-02.

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021