Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань

Призначення арбітрів на матчі 1/8 Кубку Черкаської області сезону 2019 року
         
№ гри Дата, час, місце Матч Арбітр Асистенти арбітра
15 13.04.2019 15-00 Сміла ФК “Сміла” Сміла Труба Сергій (Золотоноша) Баранов Іван (Канів)
“Наша Ряба” Катеринопіль Ніцак Микола (Золотоноша)
16 13.04.2019 14-00 Городецьке СК “Базис-2” Кочубіївка Шкурченко Олег (Ватутіне) Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)
ФК “УТК-2” Паланка Лисенко Микола (Христинівка)
17 13.04.2019 16-00 Старі Бабани “Граніт” Старі Бабани Цибулько Сергій (Канів) Білорус Михайло (Черкаси)
СК “Базис” Кочубіївка Олійник Діана (Черкаси)
18 13.04.2019 15-00 Звенигородка “Шевченків край” Звенигородський р-н Залозний Віталій (Городище) Шульга Сергій (Кам’янський р-н)
ФК “УТК” Паланка Погорілий Микола (Кам’янка)
11 14.04.2019 15-00 Золотоноша ФК “Спартак” Золотоноша Погорілий Микола (Кам’янка) Цибулько Сергій (Канів)
“Альтаїр” Драбів Фролова Юлія (Черкаси)
12 14.04.2019 15-00 Косарі ФК “Косарі” Косарі Білорус Михайло (Черкаси) Єременко Микола (Чигиринський р-н)
“Златокрай-2017” Золотоніський р-н Сидоренко Денис (Черкаси)
13 14.04.2019 15-00 Лисянка “Незабудка” Лисянка Коливай Олександр (Сміла) Железняк Руслан (Черкаси)
ФК “Росава” Степанці Ястремський Роман (Умань)
14 14.04.2019 15-00 Яснозір’я “Яснозір’я” Яснозір’я Цибулько Євгеній (Канів) Березняк Володимир (Черкаси)
ФК “Шевченків край” Городище Баранов Іван (Канів)

  Дитячо-юнацька ліга  
       
Дата Матч Арбітр
13.04.2019 11-00 “Росава” Степанці “Черкаський Дніпро-Зоря” Білозір’я (сер.в.к.) Железняк Руслан (Черкаси)
13.04.2019 11-00 ДЮСШ Маньківка ДЮСШ Звенигородка (сер.в.к.) Бевзюк Дмитро (Тальне)
13.04.2019 11-00 “ЛНЗ-Лебедин” Лебедин ДЮСШ Монастирище (сер.в.к.) Кінішенко Микола (Черкаси)
13.04.2019 13-00 ДЮСШ Шпола “УТК-ДЮСШ” Умань (ст.в.к.) Фролова Юлія (Черкаси)
13.04.2019 12-00 ДЮСШ “Олімп” Сміла ДЮСШ Золотоноша (сер.в.к.) Єременко Микола (Черкаси)

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019