Всеукраїнський чемпіонат Героїв АТО

Розпочалися змагання в рамках всеукраїнського відкритого чемпіонату Героїв АТО. Організаторами цього турніру виступають Федерація футболу України та Національна рада спортивної реабілітації захисників України. Головною метою цього заходу є фізична та психологічна реабілітація військовослужбовців після проходження служби в зоні АТО на сході України та зміцнення дружніх стосунків між військовослужбовцями і військовими підрозділами.

В змаганнях беруть участь 34 колективи, сформовані на базі структур сектору безпеки та оборони України, добровольців та ветеранів АТО.

На першому етапі чемпіонату, який проходитиме з квітня по вересень, учасники у 6 групах за територіальним принципом «Південь», «Північ», «Захід», «Схід», «Центр» та «Київ» проведуть між собою поєдинки в два кола. По дві найкращі команди з кожної групи вийдуть до попереднього фінального етапу. До вирішального раунду змагань вийдуть чотири кращі команди.

Команда ФК «Зеніт» Золотоніської військової частини виступатиме в групі «Північ» в якій будуть також команди: «АКС», «Сталева лелека» з Київської області, DC CITY Держслужба транспорту (Київ) та «Калібр» (Сумська обл.).       

На святковому відкритті змагань у групі «Північ», яке відбулося у Лютіжі, неподалік від Києва, команда «Зеніт» провела свій перший поєдинок з командою «АКС» і здобула перемогу з рахунком 2:0.

У другому турі чемпіонату команда «Зеніт» наступний матч проведе 25 квітня на своєму полі з DC CITY Держслужба транспорту (Київ).

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021