Новини обласного футболу

Монастирищенський ФК «Авангард» повертається до учасників цьогорічного обласного чемпіонату серед аматорських команд вищої ліги. Напередодні, таке рішення було прийнято керівництвом цього футбольного клубу.

Виходячи з того, що змагання цього турніру ще не розпочато, обласна федерація футболу прийняла рішення про включення команди ФК «Авангард» до його складу.

Отже, Монастирищенський колектив стає десятим учасником чемпіонату області 2019 року.

* * *

Науково-методичний (технічний) комітет ФФЧО на базі Уманського педагогічного університету ім. П.Тичини провів навчальні курси для тренерів аматорських команд за програмою продовження терміну дії «С»-ліцензії ФФУ.

Навчальна програма, яка включала в себе базовий курс технічної, тактичної підготовки та розвитку фізичних якостей футболістів пройшли 12 тренерів дитячо-юнацьких спортивних закладів та аматорських команд Черкаської області.

Серед слухачів, які проходили навчання та продовжили на 3 роки термін дії отриманих раніше ліцензій цього диплому відомі футболісти і тренери Олександр Казанюк, Сергій Янчук, Олександр Єжаченко, Володимир Щербина, Віктор Єрошов та ряд інших провідних фахівців футболу.

Курси відбулися під патронатом обласної Федерації футболу.  

* * *

В містах Канів, Сміла та Маньківка відбулися обласні змагання напівфінального етапу «Шкіряний м’яч» серед хлопчиків 2006 року народження.

За підсумками цих змагань, за звання переможця змагатимуться команди  ЗОШ № 3 м. Канів, ЗОШ № 2 м. Ватутіне та ЗОШ № 1 смт. Маньківка.

Також, змагання цього етапу серед хлопчиків 2008 року народження пройшли в Черкасах, Корсунь-Шевченківському та с. Соколівка, що на Жашківщині, де путівки до фінальної частини змагань здобули команди Черкаської ЗОШ № 32, Маньківської ЗОШ № 1 та Ватутінської ЗОШ № 2.

Фінальний турнір обох вікових груп пройде 7 травня п. р. на стадіоні «Шахтар» м. Ватутіне.

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021