Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань

Призначення офіційних осіб ФФЧО на матчі обласних змагань сезону 2019 року        
                   
Вища ліга (аматори)    
                   
2 тур        
           
№ гри Дата, час і місце Матч Арбітр Асистенти арбітра Делегат-інспектор      
6 11.05.2019 16-00 Кам’янка

“Олімп” Кам’янка

“Альтаїр” Драбів

Залозний Віталій (Городище)

Єременко Микола (Чигирин)

Шланчак Володимир (Городище)

Ланін В. О. (Черкаси)        
7 11.05.2019 16-00 Канів

ФК “Родень” Канів

ФК “Росава” Степанці

Михайлюк Павло (Черкаси)

Олійник Діана (Черкаси)

Железняк Руслан (Черкаси)

Петько П. М. (Черкаси)        
8 11.05.2019 16-00 Золотоноша

“Златокрай-2017” Золотоніський р-н

МСК “Дніпро” Черкаси

Коливай Олександр (Сміла)

Шульга Сергій (Кам’янка)

Баранов Іван (Канів)

Заєць В. С. (Вільшана)        
9 11.05.2019 16-00 Кочубіївка

СК “Базис” Кочубіївка

“Наша Ряба” Катеринопіль

Цибулько Сергій (Канів)

Погорілий Микола (Кам’янка)

Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)

Смаглій В. А. (Черкаси)        
10 11.05.2019 16-00 Монастирище

ФК “Авангард” Монастирище

ФК “УТК” Паланка

Шкурченко Олег (Ватутіне)

Ястремський Роман (Умань)

Лисенко Микола (Христинівка)

Цвященко Г. П. (Звенигородка)        

Перша ліга (аматори)

1 тур

Група А

Дата Матч Арбітр Асистенти арбітра
1 12.05.2019 16-00 Золотоноша

ФК “Спартак” Золотоноша

ФК “Косарі” Косарі

Єременко Микола (Чигирин)

Білорус Михайло (Черкаси)

Железняк Руслан (Черкаси)

2 12.05.2019 16-00 Сміла

ФК “Сміла” Сміла

“Чигирин” Чигирин

Підвисіцький Віталій (Черкаси)

Труба Сергій (Золотоноша)

Фролова Юлія (Черкаси)

3 12.05.2019 16-00 Городище

ФК “Шевченків край” Городище

“Яснозір’я” Яснозір’я

Березняк Володимир (Черкаси)

Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)

Ніцак Микола (Золотоноша)

Група Б

1 12.05.2019 16-00 К.-Шевченків.

“Урожай” Корсунь-Шевченківський

“Шевченків край” Звенигородський р-н

Шланчак Володимир (Городище)

Михайлюк Павло (Черкаси)

Баранов Іван (Канів)

2 12.05.2019 16-00 Маньківка

“Отаман-Д” Маньківка

“Колос” Вільшана

Макаренко Євгеній (Черкаси)

Ястремський Роман (Умань)

Шкурченко Олег (Ватутіне)

3 12.05.2019 15-00 Городецьке

СК “Базис-2” Кочубіївка

ФК “Тальне” Тальне

Погорілий Микола (Кам’янка)

Цибулько Євгеній (Канів)

Цибулько Сергій (Канів)

    Дитячо-юнацька ліга  
         
№ гри Дата Матч Арбітр
34 10.05.2019 16-00 Канів ДЮСШ Канів ФК “Черкаси” Черкаси (мол.в.к.) Баранов Іван (Канів)
35 10.05.2019 16-00 Чорнобай ДЮСШ Чорнобай “Альтаїр” Драбів (мол.в.к.) Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)
36 10.05.2019 16-00 Черкаси “Дніпро-80” Черкаси РК ДЮСШ Золотоніський р-н (мол.в.к.) Олійник Діана (Черкаси)
34 10.05.2019 16-00 Кам’янка КДЮСШ “Олімп” Кам’янка “Явір-Олімп” Сміла (мол.в.к.) Шульга Сергій (Кам’янка)
35 10.05.2019 16-00 Шпола ДЮСШ Шпола ДЮСШ “Старт” Смілянський р-н (мол.в.к.) Демченко Тимофій (Шпола)
36 10.05.2019 16-00 Сміла ДЮСШ “Олімп” Сміла “Дніпро-80-2” Черкаси (мол.в.к.) Коливай Олександр (Сміла)
45 10.05.2019 16-00 К.-Шевченків. “ДЮСШ-Корсунь” Корсунь-Шевченківський “ДЮСШ-2” Ватутіне (мол.в.к.) Залозний Віталій (Городище)
46 10.05.2019 16-00 Лебедин “ЛНЗ-Лебедин” Лебедин ДЮСШ “Колос” Лисянка (мол.в.к.) Кінішенко Микола (Черкаси)
48 10.05.2019 16-00 Ватутіне “ДЮСШ-1” Ватутіне “Юність” Городище (мол.в.к.) Крикун Захар (Звенигородка)
34 10.05.2019 16-00 Тальне ДЮСШ Тальне ДЮСШ Маньківка (мол.в.к.) Бевзюк Дмитро (Тальне)
35 10.05.2019 16-00 Умань ДЮСШ Умань ФК “Юність-Умань” Умань (мол.в.к.) Ястремський Роман (Умань)
36 10.05.2019 16-00 Монастирище “ДЮСШ-2” Монастирище ДЮКФП “Олімп” Христинівка (мол.в.к.) Лисенко Микола (Христинівка)
44 12.05.2019 11-00 Маньківка ДЮСШ Маньківка ДЮСШ Монастирище (сер.в.к.) Ястремський Роман (Умань)
39 12.05.2019 12-30 Маньківка ДЮСШ Маньківка “ДЮСШ-1” Монастирище (мол.в.к.) Ястремський Роман (Умань)
45 12.05.2019 11-00; 13-00 Городище ДЮСШ-“Юність” Городище ДЮСШ-“УТК-ДЮСШ” Умань (сер.і ст.в.к.) Березняк Володимир (Черкаси)
47 12.05.2019 11-00; 13-00 Тальне ДЮСШ Тальне “ЛНЗ-Лебедин” Лебедин (сер. і ст.в.к.) Залозний Віталій (Городище)
34 12.05.2019 12-00 К.-Шевченків. “ДЮСШ-Корсунь” Корсунь-Шевченківський ДЮСШ Золотоноша (сер.в.к.) Михайлюк Павло (Черкаси)
35 12.05.2019 12-00 Ватутіне ДЮСШ Ватутіне ДЮСШ “Олімп” Сміла (сер.в.к.) Олійник Діана (Черкаси)

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019