Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань

Призначення офіційних осіб ФФЧО на матчі обласних змагань сезону 2019 року        
                   
Вища ліга (аматори)    
                   
3 тур        
           
№ гри Дата, час і місце Матч Арбітр Асистенти арбітра Делегат-інспектор      
11 18.05.2019 14-00 Кочубіївкка

СК “Базис” Кочубіївка

ФК “Родень” Канів

Труба Сергій (Золотоноша)

Лисенко Микола (Христинівка)

Бевзюк Дмитро (Тальне)

Артюх М.М. (Шпола)        
12 18.05.2019 16-00 Катеринопіль

“Наша Ряба” Катеринопіль

“Олімп” Кам’янка

Цибулько Євгеній (Канів)

Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)

Шлончак Семен (Черкаси)

Чорний О. В. (Черкаси)        
13 18.05.2019 16-00 Черкаси

МСК “Дніпро” Черкаси

ФК “УТК” Паланка

Погорілий Микола (Кам’янка)

Крикун Захар (Звенигородка)

Залозний Віталій (Городище)

Лаврінець П. М. (Канів)        
14 18.05.2019 16-00 Степанці

ФК “Росава” Степанці

“Альтаїр” Драбів

Білорус Михайло (Черкаси)

Цибулько Сергій (Канів)

Баранов Іван (Канів)

Фощій Г. Г. (Черкаси)        
15 18.05.2019 16-00 Золотоноша

“Златокрай-2017” Золотоніський р-н

ФК “Авангард” Монастирище

Шланчак Володимир (Городище)

Єременко Микола (Чигирин)

Олійник Діана (Черкаси)

Губанов В.П. (Черкаси)        

Перша ліга (аматори)
      2 тур  
Група А
Дата Матч Арбітр Асистенти арбітра
4 19.05.2019 16-00 Чигирин

“Чигирин” Чигирин

ФК “Шевченків край” Городище

Цибулько Сергій (Канів)

Білорус Михайло (Черкаси)

Фролова Юлія (Черкаси)

5 19.05.2019 16-00 Кам’янка

ФК “Косарі” Косарі

ФК “Сміла” Сміла

Баранов Іван (Канів)

Сидоренко Денис (Черкаси)

Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)

6 19.05.2019 16-00 Червона Слобода

“Слобода” Червона Слобода

ФК “Спартак” Золотоноша

Крикун Захар (Звенигородка)

Березняк Володимир (Черкаси)

Погорілий Микола (Кам’янка)

      Група Б  
4 19.05.2019 16-00 К.-Шевченків.

“Колос” Вільшана

ФК “Тальне” Тальне

Підвисіцький Віталій (Черкаси)

Труба Сергій (Золотоноша)

Железняк Руслан (Черкаси)

5 19.05.2019 16-00 Звенигородка

“Шевченків край” Звенигородський р-н

“Отаман-Д” Маньківка

Єременко Микола (Чигирин)

Кінішенко Микола (Черкаси)

Шланчак Володимир (Городище)

6 19.05.2019 16-00 Паланка

ФК “УТК-2” Паланка

“Урожай” Корсунь-Шевченківський

Шкурченко Олег (Ватутіне)

Макаренко Євгеній (Черкаси)

Коливай Олександр (Сміла)

    Дитячо-юнацька ліга  
         
№ гри Дата Матч Арбітр
37 17.05.2019 16-00 Сміла ДЮСШ “Олімп” Сміла КДЮСШ “Олімп” Кам’янка (мол.в.к.) Коливай Олександр (Сміла)
38 17.05.2019 16-00 Черкаси “Дніпро-80-2” Черкаси ДЮСШ Шпола (мол.в.к.) Олійник Діана (Черкаси)
39 17.05.2019 16-00 Сміла ДЮСШ “Старт” Смілянський р-н “СДЮСШОР-Чайка” Черкаси (мол.в.к.) Крикун Захар (Звенигородка)
37 17.05.2019 16-00 Христинівка ДЮКФП “Олімп” Христинівка ДЮСШ Умань (мол.в.к.) Лисенко Микола (Христинівка)
38 17.05.2019 16-00 Тальне ДЮСШ Тальне ФК “Юність-Умань” Умань (мол.в.к.) Бевзюк Дмитро (Тальне)
41 18.05.2019 11-00 Шпола ДЮСШ Шпола ДЮСШ Тальне (ст.в.к.) Железняк Руслан (Черкаси)
51 18.05.2019 11-00 Умань ДЮСШ Умань ДЮСШ Монастирище (сер.в.к.) Ястремський Роман (Умань)
61 19.05.2019 15-00 Золотоноша РК ДЮСШ Золотоніський р-н “Росава” Степанці (сер.в.к.) Ніцак Микола (Золотоноша)
48 19.05.2019 11-00; 13-00 Тальне ДЮСШ Тальне ДЮСШ Маньківка (сер. і ст.в.к.) Бевзюк Дмитро (Тальне)
49 19.05.2019 11-00 Лебедин “ЛНЗ-Лебедин” Лебедин ДЮСШ Звенигородка (сер.в.к.) Єременко Микола (Чигирин)
50 19.05.2019 11-00 Шпола ДЮСШ Шпола “Юність” Городище (ст.в.к.) Кінішенко Микола (Черкаси)
38 19.05.2019 12-00 Сміла ДЮСШ “Олімп” Сміла “ДЮСШ-Корсунь” Корсунь-Шевченківський (мол.в.к.) Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019