Призначення офіційних осіб на матчі обласних змагань

Призначення офіційних осіб ФФЧО на матчі обласних змагань сезону 2019 року        
                   
Вища ліга (аматори)    
                   
4 тур        
           
№ гри Дата, час і місце Матч Арбітр Асистенти арбітра Делегат-інспектор      
16

25.05.2019

16-00

Умань

ФК “УТК” Паланка

ФК “Росава” Степанці

Залозний Віталій (Городище)

Шульга Сергій (Кам’янка)

Погорілий  (Кам’янка)

Смаглій В. А. (Черкаси)        
17

25.05.2019

Кам’янка

“Олімп” Кам’янка

МСК “Дніпро” Черкаси

Матч перенесено            
18

25.05.2019

16-00

Канів

ФК “Родень” Канів

“Наша Ряба” Катеринопіль

Труба Сергій (Золотоноша)

Єременко Микола (Чигирин)

Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)

Ланін В. О. (Черкаси)        
19

25.05.2019

16-00

Золотоноша

“Златокрай-2017” Золотоніський р-н

СК “Базис” Кочубіївка

Михайлюк Павло (Черкаси)

Цибулько Сергій (Канів)

Шлончак Семен (Черкаси)

Лаврінець П. М. (Канів)        
20

25.05.2019

16-00

Драбів

“Альтаїр” Драбів

ФК “Авангард” Монастирище

Баранов Іван (Канів)

Олійник Діана (Черкаси)

Железняк Руслан (Черкаси)

Артюх М.М. (Шпола)        

Перша ліга (аматори)
      3 тур  
Група А
Дата Матч Арбітр Асистенти арбітра
7

26.05.2019

16-00

Cміла

ФК “Сміла” Сміла

“Слобода” Червона Слобода

Білорус Михайло (Черкаси)

Лагунов Ігор (Черкаси)

Ніцак Микола (Золотоноша)

8

26.05.2019

16-00

Городище

ФК “Шевченків край” Городище

ФК “Косарі” Косарі

Труба Сергій (Золотоноша)

Підвисіцький Віталій (Черкаси)

Фролова Юлія (Черкаси)

9

26.05.2019

16-00

Яснозір’я

“Яснозір’я” Яснозір’я

“Чигирин” Чигирин

Баранов Іван (Канів)

Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)

Ларін Костянтин (Черкаси)

      Група Б  
7

26.05.2019

15-00

Маньківка

“Отаман-Д” Маньківка

ФК “УТК-2” Паланка

Погорілий Микола (Кам’янка)

Коливай Олександр (Сміла)

Єременко Микола (Черкаси)

8

26.05.2019

16-00

Тальне

ФК “Тальне” Тальне

“Шевченків край” Звенигородський р-н

Цибулько Євгеній (Канів)

Михайлюк Павло (Черкаси)

Шлончак Семен (Черкаси)

9

26.05.2019

16-00

Городецьке

СК “Базис-2” Кочубіївка

“Колос” Вільшана

Цибулько Сергій (Канів)

Железняк Руслан (Черкаси)

Макаренко Євгеній (Черкаси)

    Дитячо-юнацька ліга  
         
№ гри Дата Матч Арбітр
40 24.05.2019 16-00 Канів ДЮСШ Канів “Альтаїр Драбів (мол.в.к.) Баранов Іван (Канів)
41 24.05.2019 16-00 Чорнобай ДЮСШ Чорнобай РК ДЮСШ Золотоніський р-н (мол.в.к.) Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)
54 24.05.2019 16-00 Ватутіне “ДЮСШ-2” Ватутіне ДЮСШ Звенигородка (мол.в.к.) Ястремський Роман (Умань)
65 26.05.2019 13-00 Білозір’я “Черкаський Дніпро-Зоря” Білозр’я КДЮСШ “Олімп” Кам’янка (ст.в.к.) Скорняков Олександр (Черкаси)
52 26.05.2019 11-00; 13-00 Маньківка ДЮСШ Маньківка ДЮСШ-“УТК-ДЮСШ” Умань (сер.і ст.в.к.) Коливай Олександр (Сміла)
53 26.05.2019 11-00; 13-00 Городище ДЮСШ “Юність” Городище “ЛНЗ-Лебедин” Лебедин (сер.і ст.в.к.) Фролова Юлія (Черкаси)
54 26.05.2019 11-00 Звенигородка ДЮСШ Звенигородка ДЮСШ Тальне (сер.в.к.) Шлончак Семен (Черкаси)
40 26.05.2019 11-00 Канів ДЮСШ Канів “ДЮСШ-Корсунь” Корсунь-Шевченківський (сер.в.к.) Лобанов Володимир (Золотоніський р-н)
41 26.05.2019 11-00 Ватутіне ДЮСШ Ватутіне ДЮСШ “Колос” Катеринопіль (сер.в.к.) Михайлюк Павло (Черкаси)
         
         

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019