Завершився груповий етап обласних змагань

Завершився перший груповий етап обласних змагань з футболу серед дитячих команд молодшої вікової категорії 2006 – 2007 років народження сезону 2018/2019

Група 1

Місце

 

І

В

Н

П

СМ

О

1

ФК «Черкаси» Черкаси

12

11

1

0

67-5

34

2

«Дніпро-80» Черкаси

12

10

0

2

47-8

30

3

«Альтаїр» Драбів

12

7

1

4

31-21

22

4

ДЮСШ Канів

12

7

0

5

46-33

21

5

РК ДЮСШ Золотоніський р-н

12

2

0

10

16-64

6

6

ДЮСШ Чорнобай

12

1

2

9

6-32

5

7

ДЮСШ «Колос» Канівський р-н

12

1

2

9

10-60

5

Група 2

Місце

 

І

В

Н

П

СМ

О

1

«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси

12

10

1

1

66-14

31

2

ДЮСШ «Олімп» Сміла

12

10

0

2

63-9

30

3

«Явір-Олімп» Сміла

12

9

0

3

58-26

27

4

КДЮСШ «Олімп» Кам’янка

12

5

1

6

24-38

16

5

«Дніпро-80-2» Черкаси

12

3

1

8

23-42

10

6

ДЮСШ «Старт» Смілянський р-н

12

3

1

8

21-59

10

7

ДЮСШ Шпола

12

0

0

12

12-79

0

Група 3

Місце

 

І

В

Н

П

СМ

О

1

«ДЮСШ-1» Ватутіне

14

13

0

1

87-13

39

2

ДЮСШ Звенигородка

14

11

1

2

58-21

34

3

«ЛНЗ-Лебедин» Шполянська ДЮСШ № 1

14

8

1

5

32-49

25

4

«ДЮСШ-Корсунь» К.-Шевченківський

14

7

2

5

55-38

23

5

«ДЮСШ-2» Ватутіне

14

6

1

7

38-43

19

6

ДЮСШ «Колос» Лисянка

14

4

1

9

15-44

13

7

«Юність» Городище

14

3

0

11

27-80

9

8

ФК «Старт-Звенигородка» Звенигородка

14

1

0

13

7-31

3

Група 4

Місце

 

І

В

Н

П

СМ

О

1

ДЮСШ Умань

12

12

0

0

61-3

36

2

ФК «Юність-Умань» Умань

12

9

1

2

59-20

28

3

ДЮСШ Маньківка

12

7

2

3

53-21

23

4

«ДЮСШ-1» Монастирище

12

4

1

7

24-41

13

5

ДЮСШ Тальне

12

3

3

6

38-33

12

6

ДЮКФП «Олімп» Христинівка

12

3

1

8

30-42

10

7

«ДЮСШ-2» Монастирище

12

0

0

12

3-108

0

Змагання ІІ етапу відбудуться:

30 травня 2019 року (четвер)

Поч. о 16-00 год.

        «Дніпро-80» Черкаси – «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси            

        ДЮСШ «Олімп» Сміла – ФК «Черкаси» Черкаси           

        ДЮСШ Звенигородка – ДЮСШ Умань

        ФК «Юність-Умань» Умань – «ДЮСШ-1» Ватутіне

Матчі-відповіді:

4 червня 2019 року (вівторок)

Поч. о 16-00 год.

«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси – «Дніпро-80» Черкаси

               ФК «Черкаси» Черкаси – ДЮСШ «Олімп» Сміла             

 ДЮСШ Умань – ДЮСШ Звенигородка

       «ДЮСШ-1» Ватутіне – ФК «Юність-Умань» Умань   

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019