Новини обласного футболу

З 31 травня по 2 червня, в м. Тернопіль пройде фінальна частина змагань з футболу XIV Універсіади України.

Серед представників кращих команд (переможців попередніх етапів) цього турніру, учасником буде команда Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, яка побореться за футбольні нагороди студентів України.

*  * *

 

Успішним був виступ команди юнаків вікової категорії U-15 Черкаського спортзакладу СДЮСШОР в чемпіонаті України дитячо-юнацької футбольної ліги сезону 2018/2019 серед команд першої ліги. Став переможцем у своїй підгрупі (всього 8 груп) вони на наступному етапі цих змагань проведуть матчі плей-офф з однолітками Житомирської команди «Полісся». Перший матч цих команд відбудеться в Житомирі 1 червня, а матч-відповідь 8 червня в Черкасах.   

*  * *

В зв’язку з проведенням 2 червня, на стадіоні «Центральний» обласного центру фінального поєдинку Кубку Черкащини-2019, в якому зустрічатимуться Драбівський «Альтаїр» та Золотоніський «Златокрай-2017», календарні матчі 5 туру чемпіонату області, що заплановані на 1 червня «Альтаїр» – ФК «УТК», «Наша Ряба» – «Златокрай-2017» перенесені на пізніші терміни. 

     Перенесений матч чемпіонату 1 туру «Наша Ряба» Катеринопіль – ФК «Авангард» Монастирище призначено на 5 червня, початок якого о 17-00 год.

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019