Команди Черкащини у Всеукраїнських змаганнях

Остання гра групового етапу аматорського чемпіонату України між командами “Олімпік” – “ЛНЗ-Лебедин” відбувся у Лебедині. За згодою обох команд, поєдинок, який мав пройти в Кропивницькому, був перенесений на ЛНЗ-Арену. Причиною такого рішення стало проведення “Золотого матчу” Чемпіонату України серед команд другої ліги між “Минаєм” (Ужгород) та “Кременем” (Кременчук) на полі номінальних господарів сьогоднішнього протистояння.

Отже, волею долі, лебединці отримали додаткові бонуси в останньому турі групового турніру. І гравці з Лебедина використалися своєю перевагою повною мірою, забивши вісім (!) “сухих” голів у ворота “Олімпіка”. У складі “ЛНЗ-Лебедин” відзначилися  Мар’ян Литовчак (12хв.), Віталій Грицай (20хв.), Сергій Дєдов (25хв.), Олександр Колос (31хв., 36хв.), Олександр Лобов (48хв.), Антон Вакуленко (79хв.), Руслан Качур (90+2хв.). Таким чином, до наступного раунду змагання представник Черкащини виходить у статусі переможця другої групи Чемпіонату.

Сьогодні, також було завершено жіночий Чемпіонат України серед команд вищої ліги. Дівчата з “Ятрань-Берестівець” з мінімальним рахунком поступилися на виїзді своїм опоненткам з ФК “Львів” – 0:1. Проте уманські “Пантери” зуміли здобути три очки на своєму полі в іншого аутсайдера змагання команди “Злагода-Дніпро-1” з рахунком 2:1. Ця перемога дозволила дівчатам з Умані позбутися останньої сходинки турнірної таблиці, залишивши позаду себе сьогоднішніх своїх суперниць.

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021