У селі Нова Дмитрівка відкрили футбольний майданчик

19 червня, у селі Нова Дмитрівка було відкрито новий мініфутбольний майданчик. У святковому заході взяли участь народний депутат, голова обласної федерації футболу Владислав Голуб, голова облдержадміністрації Олександр Вельбівець, голова Золотоніської районної державної адміністрації Олександр Лісовий, голова районної ради Валерій Саранча, сільський голова Михайло Назаренко, а також керівник організації, яка збудувала майданчик, Анатолій Коверський та інші поважні гості. 

На облаштування майданчика пішло майже півтора мільйона гривень по співфінансуванню з районного та державного бюджетів. 

За останній час, це вже третій сучасний майданчик, що був побудований у Золотоніському районі. Не так давно подібні споруди були відкриті у Гельмязові та Вознесенському. Перерізавши стрічку та символічно забивши м’ячі у ворота, високі гості дали дорогу молодим футболістам: на новесенькому полі провели матч дві юніорські команди, Золотоніського району. Головним суддею турніру став, народний депутат України, голова федерації футболу Черкаської області Владислав Голуб.

Без сумніву, зусилля, які докладаються  для облаштування подібних майданчиків, інших спортивних споруд, придбання обладнання, ремонти спортивних залів тощо – усе це сприятиме розвиткові дітей, їх фізичному зміцненню, розкриттю спортивних талантів, проведенню цікавого і змістовного дозвілля. 

Попередні чемпіони

СК "Профіспорт" 2023

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021