За крок до фіналу

На жаль, “ЛНЗ-Лебедин” зупинився лише за крок до фіналу аматорського чемпіонату країни.

Після виїзної поразки 0:2 від “ВПК-Агро” у першому півфінальному матчі представник Черкащини значно ускладнив собі завдання щодо участі у “золотому” поєдинку. Проте, футболісти з Лебедина доказали ще в першому таймі, що цей бар’єр подолати їм до снаги.  На перерву команди пішли з рахунком 3:0 на користь господарів. У складі “ЛНЗ-Лебедин” відзначилися Сергій Дєдов, Олександр Колос і з пенальті Віталій Грицай. Саме такий результат влаштовував лебединців і надавав право грати у фіналі. Але у другому таймі гості з Дніпропетровської області забили єдиний м’яч (на 55 хвилині відзначився Антон Шарко), який і подарував гравцям “ВПК-Агро”  вихід до вирішальної стадії турніру.

Отже, перемога 3:1 залишила “ЛНЗ-Лебедин” за крок до головного матчу змагання.