Результати

Дитячо-юнацька ліга області 2 коло

 2005-2006 р.р.н.

1 група

8 тур

«Дніпро-80» – ДЮСШ Канів

3 : 0

ДЮСШ «Колос» – «Дніпро-80-2»

1 : 5

ДЮСШ Чорнобай – РК ДЮСШ

5 : 2

9 тур

РК ДЮСШ – ДЮСШ «Колос»

4 : 2

«Дніпро-80-2» – «Дніпро-80»

3 : 4

ДЮСШ Канів – ДЮСШ Золотоноша

9 : 1

10 тур

ДЮСШ Золотоноша – «Дніпро-80-2»

0 : 7

«Дніпро-80» – РК ДЮСШ

8 : 0

ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Чорнобай

2 : 6

11 тур

ДЮСШ Чорнобай – «Дніпро-80»

1 : 4

РК ДЮСШ – ДЮСШ Золотоноша                                

2 : 3

«Дніпро-80-2» – ДЮСШ Канів

2 : 1

12 тур

ДЮСШ Канів – РК ДЮСШ

8 : 0

ДЮСШ Золотоноша – ДЮСШ Чорнобай

1 : 1

«Дніпро-80» – ДЮСШ «Колос»

10 : 2

13 тур

ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Золотоноша

0 : 5

ДЮСШ Чорнобай – ДЮСШ Канів

3 : 0

РК ДЮСШ – «Дніпро-80-2»

0 : 2

14 тур

«Дніпро-80-2» – ДЮСШ Чорнобай

3 : 3

ДЮСШ Канів – ДЮСШ «Колос»

7 : 2

ДЮСШ Золотоноша – «Дніпро-80»

1 : 5

2 група

8 тур

«Дніпро-80-ФК Черкаси» – ДЮСШ Чигирин

13 : 0

СДЮСШОР – «Юність»

 4 : 0

ДЮСШ «Олімп» Сміла – КДЮСШ «Олімп» Кам’янка

6 : 1

9 тур

КДЮСШ «Олімп» Кам’янка – СДЮСШОР

2 : 0

«Юність» – «Дніпро-80-ФК Черкаси»   

 1 : 11

ДЮСШ Чигирин – «Явір-Олімп»

2 : 3

10 тур

«Явір-Олімп» – «Юність»

9 : 0

«Дніпро-80-ФК Черкаси» – КДЮСШ «Олімп» Кам’янка

3 : 0

СДЮСШОР – ДЮСШ «Олімп» Сміла

6 : 2

11 тур

ДЮСШ «Олімп» Сміла – «Дніпро-80-ФК Черкаси»

0 : 3

КДЮСШ «Олімп» Кам’янка – «Явір-Олімп»

3 : 1

«Юність» – ДЮСШ Чигирин

1 : 1

12 тур

ДЮСШ Чигирин – КДЮСШ «Олімп» Кам’янка

2 : 6

«Явір-Олімп» – ДЮСШ «Олімп» Сміла

0 : 4

«Дніпро-80-ФК Черкаси» – СДЮСШОР

1 : 2

13 тур

СДЮСШОР – «Явір-Олімп»

4 : 2

ДЮСШ «Олімп» Сміла – ДЮСШ Чигирин

6 : 2

КДЮСШ «Олімп» Кам’янка – «Юність»

11 : 1

14 тур

«Юність» – ДЮСШ «Олімп» Сміла

1 : 8

ДЮСШ Чигирин – СДЮСШОР

0 : 6

«Явір-Олімп» – «Дніпро-80-ФК Черкаси»

1 : 3

3 група

8 тур

«ЛНЗ-Лебедин» – «ДЮСШ-Корсунь»

1 : 7

ДЮСШ Городище – ДЮСШ Шпола

1 : 2

«ДЮСШ-1» – ДЮСШ Ватутіне

2 : 1

9 тур

ДЮСШ Ватутіне – ДЮСШ Городище

3 : 0

ДЮСШ Шпола – «ЛНЗ-Лебедин»

1 : 1

«ДЮСШ-Корсунь» – «ДЮСШ-2»

5 : 0

10 тур

«ДЮСШ-2» – ДЮСШ Шпола

2 : 0

«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Ватутіне

0 : 8

ДЮСШ Городище – «ДЮСШ-1»

0 : 5

11 тур

«ДЮСШ-1» – «ЛНЗ-Лебедин»

6 : 2

ДЮСШ Ватутіне – «ДЮСШ-2»

9 : 1

ДЮСШ Шпола – «ДЮСШ-Корсунь»

  1 : 10

12 тур

«ДЮСШ-Корсунь» – ДЮСШ Ватутіне

2 : 2

«ДЮСШ-2» – «ДЮСШ-1»

  0 : 10

«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Городище

2 : 0

13 тур

ДЮСШ Городище – «ДЮСШ-2»

3 : 0

«ДЮСШ-1» – «ДЮСШ-Корсунь»

5 : 0

ДЮСШ Ватутіне – ДЮСШ Шпола

12 : 2

14 тур

ДЮСШ Шпола – «ДЮСШ-1»

3 : 0

«ДЮСШ-Корсунь» – ДЮСШ Городище

5 : 5

«ДЮСШ-2» – «ЛНЗ-Лебедин»

3 : 1

          4 група

8 тур

ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ «Колос»

3 : 4

ДЮСШ Тальне – ДЮСШ Умань

2 : 3

ФК «Юність-Умань-1» – ДЮСШ Монастирище   

4 : 1

9 тур

ДЮСШ Монастирище – ДЮСШ Тальне

4 : 4 

ДЮСШ Умань – ДЮСШ Маньківка

5 : 1

ДЮСШ «Колос» – ФК «Юність-Умань-2»     

7 : 0

10 тур

ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ Монастирище

2 : 4

ДЮСШ Тальне – ФК «Юність-Умань-1»     

3 : 2

ФК «Юність-Умань-2» – ДЮСШ Умань

0 : 6

11 тур

ФК «Юність-Умань-1» – ДЮСШ Маньківка

5 : 1

ДЮСШ Монастирище – ФК «Юність-Умань-2»

8 : 0

ДЮСШ Умань – ДЮСШ «Колос» 

2 : 1

12 тур

ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Монастирище

3 : 0

ФК «Юність-Умань-2» – ФК «Юність-Умань-1»

0 : 5

ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ Тальне  

1 : 2

13 тур

ДЮСШ Тальне – ФК «Юність-Умань-2»

4 : 0

ФК «Юність-Умань-1» – ДЮСШ Колос

0 : 5

ДЮСШ Монастирище – ДЮСШ Умань

0 : 2

14 тур

ДЮСШ Умань – ФК «Юність-Умань-1»

4 : 0

ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Тальне

4 : 2

ФК «Юність-Умань-2» – ДЮСШ Маньківка

0 : 7

 

Дитячо-юнацька ліга області 2 коло

2003-2004 р.р.н.

 

1 група

 

8 тур

«Дніпро-80» – РК ДЮСШ

6 : 0

СДЮСШОР – «Дніпро-80-2»

2 : 0

«Черкаський Дніпро-Зоря» – ДЮСШ Золотоноша

2 : 0

9 тур

«Дніпро-80-2» – «Дніпро-80»

2 : 3

РК ДЮСШ – ДЮСШ Золотоноша

2 : 0

10 тур

«Дніпро-80-2» – ДЮСШ Золотоноша

0 : 1

«Дніпро-80» – СДЮСШОР

3 : 1

11 тур

СДЮСШОР – ДЮСШ Золотоноша

2 : 1

РК ДЮСШ – «Черкаський Дніпро-Зоря»

5 : 0

12 тур

ДЮСШ Золотоноша – «Дніпро-80»

0 : 5

«Черкаський Дніпро-Зоря» – «Дніпро-80-2» 

3 : 0

13 тур

«Дніпро-80-2» – РК ДЮСШ

0 : 3

СДЮСШОР – «Черкаський Дніпро-Зоря» 

4 : 2

14 тур

РК ДЮСШ – СДЮСШОР

0 : 4

«Черкаський Дніпро-Зоря» – «Дніпро-80»

1 : 1

 

2 група

 

8 тур

ДЮСШ Маньківка – «УТК-ДЮСШ»

1 : 3

9 тур

ДЮСШ Шпола – «Юність»

0 : 0

«УТК-ДЮСШ» – «ЛНЗ-Лебедин»

3 : 0

10 тур

ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ Шпола

3 : 1

11 тур

ДЮСШ Шпола – «ЛНЗ-Лебедин»

3 : 0

12 тур

«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ Шпола

3 : 2

ДЮСШ Маньківка – «Юність»

1 : 5

13 тур

«Юність» – «ЛНЗ-Лебедин»

3 : 1

14 тур

«УТК-ДЮСШ» – «Юність»

3 : 2

«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Маньківка

3 : 0

 

3 група

 

6 тур

ДЮСШ Канів – ДЮСШ Чигирин

4 : 0

«СДЮСШОР-2» – ДЮСШ «Колос»

5 : 2

7 тур

ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Канів

2 : 2

ДЮСШ Чигирин – «Дніпро-80-3»

1 : 3

8 тур

«Дніпро-80-3» – ДЮСШ «Колос»

1 : 0

ДЮСШ Канів – «СДЮСШОР-2»

0 : 1

9 тур

ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Чигирин

3 : 0

«СДЮСШОР-2» – «Дніпро-80-3»

5 : 0

10 тур

ДЮСШ Чигирин – «СДЮСШОР-2»

2 : 4

«Дніпро-80-3» – ДЮСШ Канів

1 : 5

 

4 група

 

6 тур

ДЮСШ Тальне – ДЮСШ Ватутіне 

4 : 1

«ДЮСШ-Колос» – ДЮСШ Монастирище

3 : 6

7 тур

ДЮСШ Монастирище – ДЮСШ Тальне                                               

2 : 0

ДЮСШ Ватутіне – ФК «Старт»

2 : 0

8 тур

ФК «Старт» – ДЮСШ Монастирище

0 : 3

ДЮСШ Тальне – «ДЮСШ-Колос»

1 : 3

9 тур

«ДЮСШ-Колос» – ФК «Старт»

2 : 6

ДЮСШ Монастирище – ДЮСШ Ватутіне

3 : 0

10 тур

ДЮСШ Ватутіне – «ДЮСШ-Колос»

4 : 1

ФК «Старт» – ДЮСШ Тальне

2 : 4

Дитячо-юнацька ліга області 2 коло

     2001-2002 р.р.н.

 

1 група

 

8 тур
«Дніпро-80» – РК ДЮСШ1 : 1
СДЮСШОР – «Дніпро-80-2»3 : 0
КДЮСШ «Олімп» – «Старт»4 : 0
«Черкаський Дніпро-Зоря» – ДЮСШ Золотоноша1 : 3
9 тур
СДЮСШОР – КДЮСШ «Олімп»4 : 0
«Дніпро-80-2» – «Дніпро-80»3 : 3
РК ДЮСШ – ДЮСШ Золотоноша3 : 2
«Черкаський Дніпро-Зоря» – «Старт»2 : 2
10 тур
«Дніпро-80-2» – ДЮСШ Золотоноша6 : 0
«Дніпро-80» – СДЮСШОР1 : 2
КДЮСШ «Олімп» – «Черкаський Дніпро-Зоря»3 : 0
«Старт» – РК ДЮСШ2 : 4
11 тур
«Дніпро-80» – КДЮСШ «Олімп»3 : 0
СДЮСШОР – ДЮСШ Золотоноша4 : 0
«Дніпро-80-2» – «Старт»5 : 0
РК ДЮСШ – «Черкаський Дніпро-Зоря»3 : 3
12 тур
«Старт» – СДЮСШОР0 : 6
ДЮСШ Золотоноша – «Дніпро-80»1 : 4
«Черкаський Дніпро-Зоря» – «Дніпро-80-2»1 : 4
КДЮСШ «Олімп» – РК ДЮСШ3 : 5
13 тур
«Дніпро-80» – «Старт»6 : 0
«Дніпро-80-2» – РК ДЮСШ7 : 1
СДЮСШОР – «Черкаський Дніпро-Зоря»4 : 0
ДЮСШ Золотоноша – КДЮСШ «Олімп»1 : 1
14 тур
«Дніпро-80-2» – КДЮСШ «Олімп»3 : 0
РК ДЮСШ – СДЮСШОР0 : 3
«Черкаський Дніпро-Зоря» – «Дніпро-80»1 : 5
«Старт» – ДЮСШ Золотоноша3 : 0

 

2 група

 

8 тур
«ДЮСШ-Колос» – «ЛНЗ-Лебедин»0 : 8
ДЮСШ Маньківка – «УТК-ДЮСШ»4 : 4
«Юність» – «ДЮСШ-Корсунь»6 : 0
ДЮСШ Жашків – ДЮСШ Шпола1 : 4
9 тур
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Жашків5 : 0
ДЮСШ Шпола – «Юність»3 : 0
ДЮСШ Маньківка – «ДЮСШ-Корсунь»8 : 1
«УТК-ДЮСШ» – «ЛНЗ-Лебедин»5 : 0
10 тур
«ДЮСШ-Колос» – «УТК-ДЮСШ»0 : 7
«ЛНЗ-Лебедин» – «ДЮСШ-Корсунь»2 : 0
ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ Шпола5 : 2
«Юність» – ДЮСШ Жашків3 : 1
11 тур
«Юність» – ДЮСШ «Колос»3 : 1
ДЮСШ Жашків – ДЮСШ Маньківка2 : 5
ДЮСШ Шпола – «ЛНЗ-Лебедин»1 : 1
«ДЮСШ-Корсунь» – «УТК-ДЮСШ»+ : –
12 тур
ДЮСШ «Колос» – «ДЮСШ-Корсунь»+ : –
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ Шпола3 : 0
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Жашків3 : 0
ДЮСШ Маньківка – «Юність»2 : 0
13 тур
ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ «Колос»4 : 0
«Юність» – «ЛНЗ-Лебедин»0 : 1
ДЮСШ Жашків – «УТК-ДЮСШ»1 : 3
ДЮСШ Шпола – «ДЮСШ-Корсунь»+ : –
14 тур
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Шпола1 : 5
«ДЮСШ-Корсунь» – ДЮСШ Жашків– : +
«УТК-ДЮСШ» – «Юність»3 : 0
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Маньківка3 : 2

 

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019