Головна

Друге коло

  18 тур
02 листопада
  

ФК “УТК”

5:0

ФК “Родень”

“Альтаїр”

2:1

“Златокрай-2017”

ФК “Росава”

0:2

СК “Базис”

МСК “Дніпро”

-:+

“Наша Ряба”

ФК “Авангард”

0:6

“Олімп”

  10 тур
31 серпня
  

СК “Базис”

+:-

МСК “Дніпро”

“Златокрай-2017”

1:0

ФК “Росава”

ФК “Родень”

0:4

“Альтаїр”

“Олімп”

1:2

ФК УТК”

ФК “Авангард”

3:0

“Наша Ряба”

  11 тур
7 вересня
  

“Альтаїр”

1:0

“Олімп”

ФК “Росава”

2:0

ФК “Родень”

МСК “Дніпро”

-:+

“Златокрай-2017”

“Наша Ряба”

1:2

СК “Базис”

ФК “УТК”

10:0

ФК “Авангард”

  12 тур
14 вересня
  

“Златокрай-2017”

1:1

“Наша Ряба”

ФК “Родень”

+ : –

МСК “Дніпро”

“Олімп”

4:1

ФК “Росава”

ФК “УТК”

2:1

“Альтаїр”

ФК “Авангард”

1:4

СК “Базис”

  13 тур
21 вересня
  

ФК “Росава”

4:3

ФК УТК”

МСК “Дніпро”

– : +

“Олімп”

“Наша Ряба”

3:1

ФК “Родень”

СК “Базис”

3:2

“Златокрай-2017”

ФК “Авангард”

2:4

“Альтаїр”

  14 тур
28 вересня
  

ФК “Родень”

0:4

СК “Базис”

“Олімп”

3:0

“Наша Ряба”

ФК “УТК”

+:-

МСК “Дніпро”

“Альтаїр”

3:0

ФК “Росава”

ФК “Авангард”

0:2

“Златокрай-2017”

  15 тур
5 жовтня
  

МСК “Дніпро”

– : +

“Альтаїр”

“Наша Ряба”

1:9

ФК УТК”

СК “Базис”

3:1

“Олімп”

“Златокрай-2017”

5:0

ФК “Родень”

ФК “Росава”

1:1

ФК “Авангард”

  16 тур
12 жовтня
  

“Олімп”

1:4

“Златокрай-2017”

ФК “УТК”

0:1

СК “Базис”

“Альтаїр”

4:1

“Наша Ряба”

ФК “Росава”

+ : –

МСК “Дніпро”

ФК “Авангард”

2:2

ФК “Родень”

  17 тур
26 жовтня
  

“Наша Ряба”

1:3

ФК “Росава”

СК “Базис”

1:2

“Альтаїр”

“Златокрай-2017”

0:3

ФК “УТК”

ФК “Родень”

1:3

“Олімп”

МСК “Дніпро”

-:+

ФК “Авангард”

Перше коло

  1 тур
4 травня
  

МСК “Дніпро”

0:2

СК “Базис”

ФК “Росава”

0:1

“Златокрай-2017”

“Альтаїр”

8:0

ФК “Родень”

ФК УТК”

3:0

“Олімп”

“Наша Ряба”

4:1

ФК “Авангард”

  2 тур
11 травня
  

“Олімп”

0:4

“Альтаїр”

ФК “Родень”

1:3

ФК “Росава”

“Златокрай-2017”

3:0

МСК “Дніпро”

СК “Базис”

3:0

“Наша Ряба”

ФК “Авангард”

0:8

ФК “УТК”

  3 тур
18 травня
  

СК “Базис”

6:0

ФК “Родень”

“Наша Ряба”

3:8

“Олімп”

МСК “Дніпро”

1:3

ФК “УТК”

ФК “Росава”

0:3

“Альтаїр”

“Златокрай-2017”

7:2

ФК “Авангард”

  4 тур
25 травня
  

ФК УТК”

4:0

ФК “Росава”

“Олімп”

5:2

МСК “Дніпро”

ФК “Родень”

1:7

“Наша Ряба”

“Златокрай-2017”

3:2

СК “Базис”

ФК “Авангард”

0:9

“Альтаїр”

  5 тур
1 червня
  

“Наша Ряба”

6:6

“Златокрай-2017”

МСК “Дніпро”

5:0

ФК “Родень”

ФК “Росава”

4:3

“Олімп”

“Альтаїр”

2:1

ФК “УТК”

СК “Базис”

6:1

ФК “Авангард”

  6 тур
8 червня
  

“Альтаїр”

1:0

МСК “Дніпро”

ФК УТК”

4:1

“Наша Ряба”

“Олімп”

2:3

СК “Базис”

ФК “Родень”

0:7

“Златокрай-2017”

ФК “Авангард”

0:3

ФК “Росава”

  7 тур
15 червня
  

“Златокрай-2017”

2:0

“Олімп”

СК “Базис”

2:2

ФК “УТК”

“Наша Ряба”

1:3

“Альтаїр”

МСК “Дніпро”

2:2

ФК “Росава”

ФК “Родень”

2:1

ФК “Авангард”

  8 тур
22 червня
  

ФК “Росава”

4:1

“Наша Ряба”

“Альтаїр”

0:1

СК “Базис”

ФК УТК”

2:2

“Златокрай-2017”

“Олімп”

4:0

ФК “Родень”

ФК “Авангард

2:1

МСК “Дніпро”

  9 тур
29 червня
  

ФК “Родень”

1:5

ФК “УТК”

“Златокрай-2017”

1:4

“Альтаїр”

СК “Базис”

2:1

ФК “Росава”

“Наша Ряба”

2:2

МСК “Дніпро”

“Олімп”

8:1

ФК “Авангард”

   Фінальні матчі
03 листопада 2019 р.
м. Корсунь-Шевченківський
  
Матч за 3-тє місце
ФК «Шевченків край» Городище3:2«Яснозір’я» Яснозір’я
Матч за 1-ше місце
«Колос» Вільшана 0:3ФК «УТК-2» Паланка

 1/2 фіналу
27 жовтня 2019 р.
м. Корсунь-Шевченківський
 
ФК «Шевченків край» Городище0:1«Колос» Вільшана
ФК «УТК-2» Паланка3:0«Яснозір’я» Яснозір’я

Група "А"

 Група “А” 
14 тур
20 жовтня
ФК “Сміла”4:0“Яснозір’я”
ФК “Спартак”+ : –“Чигирин”
“Слобода” 1:1ФК “Косарі”
ФК “Шевченків Край” – вихідна
 Група “А” 
1 тур
12 травня
ФК “Спартак”2:3ФК “Косарі”
ФК “Сміла”5:3“Чигирин”
ФК “Шевченків Край”2:0“Яснозір’я”
“Слобода” – вихідна
 Група “А” 
2 тур
19 травня
“Чигирин” 1:6ФК “Шевченків Край”
ФК “Косарі”0:2ФК “Сміла”
“Слобода”2:0ФК “Спартак”
“Яснозір’я” – вихідна
 Група “А” 
3 тур
26 травня
ФК “Сміла” 0:2“Слобода”
ФК “Шевченків Край” 1:1ФК “Косарі”
“Яснозір’я”8:0“Чигирин”
ФК “Спартак” – вихідна
 Група “А” 
4 тур
2 червня
ФК “Косарі” 0:4“Яснозір’я”
“Слобода” 1:0ФК “Шевченків Край”
ФК “Спартак”1:2ФК “Сміла”
“Чигирин” – вихідна
 Група “А” 
5 тур
9 червня
ФК “Шевченків Край” 3:0ФК “Спартак”
“Яснозір’я”2:2 “Слобода”
“Чигирин”0:3ФК “Косарі”
ФК “Сміла” – вихідна
 Група “А” 
6 тур
16 червня
“Слобода” 2:0“Чигирин”
ФК “Спартак”2:4“Яснозір’я”
ФК “Сміла”0:2ФК “Шевченків Край”
ФК “Косарі” – вихідна
 Група “А” 
7 тур
23 червня
“Яснозір’я” 6:1ФК “Сміла”
“Чигирин” 1:6ФК “Спартак”
ФК “Косарі”1:3 “Слобода”
ФК “Шевченків Край” – вихідна
 Група “А” 
8 тур
8 вересня
ФК “Косарі”1:1ФК “Спартак”
“Чигирин”-:+ФК “Сміла”
“Яснозір’я”3:1ФК “Шевченків Край”
“Слобода” – вихідна
 Група “А” 
9 тур
15 вересня
ФК “Шевченків Край” + : –“Чигирин”
ФК “Сміла”1:0ФК “Косарі”
ФК “Спартак”1:1“Слобода”
“Яснозір’я” – вихідна
 Група “А” 
10 тур
22 вересня
“Слобода” 2:1ФК “Сміла”
ФК “Косарі”3:1ФК “Шевченків Край”
“Чигирин” – : +“Яснозір’я”
ФК “Спартак” – вихідна
 Група “А” 
11 тур
29 вересня
“Яснозір’я”3:0ФК “Косарі”
ФК “Шевченків Край” 1:0“Слобода”
ФК “Сміла” 3:0ФК “Спартак”
“Чигирин” – вихідна
 Група “А” 
12 тур
6 жовтня
ФК “Спартак”1:6ФК “Шевченків Край”
“Слобода” 1:2“Яснозір’я”
ФК “Косарі” + : –“Чигирин”
ФК “Сміла” – вихідна
 Група “А” 
13 тур
13 жовтня
“Чигирин” – : +“Слобода”
“Яснозір’я” 2:0ФК “Спартак”
ФК “Шевченків Край” 5:1ФК “Сміла”
ФК “Косарі” – вихідна

Група "Б"

 Група “Б” 
14 тур
20 жовтня
“Отаман-Д”1:5 СК “Базис-2”
“Урожай” 1:5 “Колос”
ФК “УТК-2”6:1 “Шевченків Край”
ФК “Тальне” – вихідна
 Група “Б” 
1 тур
12 травня
“Урожай” 1:2“Шевченків Край”
“Отаман-Д” 1:2“Колос”
СК “Базис-2” 2:1ФК “Тальне”
ФК “УТК-2” – вихідна
 Група “Б” 
2 тур
19 травня
“Колос”2:2ФК “Тальне”
“Шевченків Край”2:0“Отаман-Д”
ФК “УТК-2”3:1 “Урожай”
СК “Базис-2” – вихідна
 Група “Б” 
3 тур
26 травня
“Отаман-Д”1:1ФК “УТК-2”
ФК “Тальне”3:0 “Шевченків Край”
СК “Базис-2” 2:3 “Колос”
“Урожай” – вихідна
 Група “Б” 
4 тур
2 червня
“Шевченків Край”3:1СК “Базис-2”
ФК “УТК-2” 1:0 ФК “Тальне”
“Урожай” 2:2“Отаман-Д”
“Колос” – вихідна
 Група “Б” 
5 тур
9 червня
ФК “Тальне”1:2“Урожай”
СК “Базис-2” 1:4ФК “УТК-2”
“Колос”3:1“Шевченків Край”
“Отаман-Д” – вихідна
 Група “Б” 
6 тур
16 червня
ФК “УТК-2” 1:1 “Колос”
“Урожай” 3:2СК “Базис-2”
“Отаман-Д”2:1 ФК “Тальне”
“Шевченків Край” – вихідна
 Група “Б” 
7 тур
23 червня
СК “Базис-2” 3:0“Отаман-Д”
“Колос” 1:1 “Урожай”
“Шевченків Край”2:1 ФК “УТК-2”
ФК “Тальне” – вихідна
 Група “Б” 
8 тур
8 вересня
“Шевченків Край”3:2“Урожай”
“Колос”3:3“Отаман-Д”
ФК “Тальне”2:2 СК “Базис-2”
ФК “УТК-2” – вихідна
 Група “Б” 
9 тур
15 вересня
ФК “Тальне”0:1“Колос”
“Отаман-Д” 2:2“Шевченків Край”
“Урожай” 1:5ФК “УТК-2”
СК “Базис-2” – вихідна
 Група “Б” 
10 тур
22 вересня
ФК “УТК-2” 6:4“Отаман-Д”
“Шевченків Край”2:0ФК “Тальне”
“Колос”2:0СК “Базис-2”
“Урожай” – вихідна
 Група “Б” 
11 тур
29 вересня
СК “Базис-2” 0:1“Шевченків Край”
ФК “Тальне”1:1ФК “УТК-2”
“Отаман-Д”2:1“Урожай”
“Колос” – вихідна
 Група “Б” 
12 тур
6 жовтня
“Урожай” 2:3 ФК “Тальне”
ФК “УТК-2” 5:3СК “Базис-2”
“Шевченків Край”0:1 “Колос”
“Отаман-Д” – вихідна
 Група “Б” 
13 тур
13 жовтня
“Колос” 1:2ФК “УТК-2”
СК “Базис-2” 3:0
(не явка на гру команди “Урожай”)
“Урожай”
ФК “Тальне”2:0“Отаман-Д”
“Шевченків Край” – вихідна