Головна

LogoCHOAFВища лыга

Чемпіонат Черкаської області
серед аматорських команд вищої ліги 2021 р.

ІI коло

СК «Росава»ФК «Авангард»5:3
СК «Базис»ФК «Златокрай-2017»2:0
«Олімп»ФК «УТК»2:7
«Олімп»СК «Росава» 
ФК «УТК»СК «Базис» 
ФК «Златокрай-2017»ФК «Авангард» 
СК «Росава»ФК «Златокрай-2017» 
ФК «Авангард»ФК «УТК» 
СК «Базис»«Олімп» 
СК «Росава»СК «Базис»1:1
«Олімп»ФК «Авангард»4:1
ФК «УТК»ФК «Златокрай-2017»3:0
ФК «УТК»СК «Росава»0:0
ФК «Златокрай-2017»«Олімп»1:2
ФК «Авангард»СК «Базис»0:0

І коло

ФК «Златокрай-2017»СК «Росава»2:1
ФК «УТК»ФК «Авангард»7:1
«Олімп»СК «Базис»0:0
СК «Базис»СК «Росава»2:1
ФК «Авангард»«Олімп»2:6
ФК «Златокрай-2017»ФК «УТК»1:2
СК «Росава»ФК «УТК»0:1
«Олімп»ФК «Златокрай-2017»1:1
СК «Базис»ФК «Авангард»1:1
ФК «Авангард»СК «Росава»1:3
ФК «Златокрай-2017»СК «Базис»1:1
ФК «УТК»«Олімп»4:0
СК «Росава»«Олімп»2:1
СК «Базис»ФК «УТК»1:6
ФК «Авангард»ФК «Златокрай-2017»0:3
New Project

Першість Черкаської області
серед аматорських команд першої ліги 2021 р.

І коло

«Зоря-Академія»ФК «Тальне»2:3
СК «Базис-2»«Слобода»2:0
«Дирдин»«Патріот»1:1
ФК «Родень»ФК «Шевченків край»0:1
«Урожай»ФК «УТК-2»1:6
ФК «УТК-2»ФК «Тальне»2:3
ФК «Шевченків край»«Урожай»2:1
«Патріот»ФК «Родень»2:0
«Слобода»«Дирдин»0:3
«Зоря-Академія»СК «Базис-2»1:3
СК «Базис-2»ФК «Тальне»3:1
«Дирдин»«Зоря-Академія»1:2
ФК «Родень»«Слобода»2:3
«Урожай»«Патріот»1:0
ФК «УТК-2»

ФК «Шевченків край»0:3
ФК «Шевченків край»ФК «Тальне»2:1
«Патріот»ФК «УТК-2»1:2
«Слобода»«Урожай»2:1
«Зоря-Академія»ФК «Родень»

4:0

СК «Базис-2»«Дирдин»3:0
ФК «Тальне»«Дирдин»3:1
ФК «Родень»СК «Базис-2»0:2
«Урожай»«Зоря-Академія»1:0
ФК «УТК-2»«Слобода»6:1
ФК «Шевченків край»«Патріот»4:0
«Патріот»ФК «Тальне»2:1
«Слобода»ФК «Шевченків край»0:1
«Зоря-Академія»ФК «УТК-2»3:2
СК «Базис-2»«Урожай»0:1
«Дирдин»ФК «Родень»3:0
ФК «Тальне»ФК «Родень»5:1
«Урожай»«Дирдин»Матч перенесено
ФК «УТК-2»СК «Базис-2»1:0
ФК «Шевченків край»«Зоря-Академія»1:3
«Патріот»«Слобода»1:2
«Слобода»ФК «Тальне»0:1
«Зоря-Академія»«Патріот»1:0
СК «Базис-2»ФК «Шевченків край»1:2
«Дирдин»ФК «УТК-2»1:4
ФК «Родень»«Урожай»2:2
ФК «Тальне»«Урожай»1:2
ФК «УТК-2»ФК «Родень»8:1
ФК «Шевченків край»«Дирдин»7:2
«Патріот»СК «Базис-2»1:3
«Слобода»«Зоря-Академія»1:4

ІI коло

ФК «Тальне»ФК «УТК-2» 
«Урожай»ФК «Шевченків край» 
ФК «Родень»«Патріот» 
«Дирдин»«Слобода» 
СК «Базис-2»«Зоря-Академія» 
СК «Базис-2»ФК «Тальне» 
«Зоря-Академія»«Дирдин» 
«Слобода»ФК «Родень» 
«Патріот»«Урожай» 
ФК «Шевченків край»ФК «УТК-2» 
ФК «Тальне»ФК «Шевченків край» 
ФК «УТК-2»«Патріот» 
«Урожай»«Слобода» 
ФК «Родень»«Зоря-Академія» 
«Дирдин»СК «Базис-2» 
«Дирдин»ФК «Тальне» 
СК «Базис-2»ФК «Родень» 
«Зоря-Академія»«Урожай» 
«Слобода»ФК «УТК-2» 
«Патріот»ФК «Шевченків край» 
ФК «Тальне»«Патріот» 
ФК «Шевченків край»«Слобода» 
ФК «УТК-2»«Зоря-Академія» 
«Урожай»СК «Базис-2» 
ФК «Родень»«Дирдин» 
ФК «Родень»ФК «Тальне» 
«Дирдин»«Урожай» 
СК «Базис-2»ФК «УТК-2» 
«Зоря-Академія»ФК «Шевченків край» 
«Слобода»«Патріот» 
ФК «Тальне»«Слобода» 
«Патріот»«Зоря-Академія» 
ФК «Шевченків край»СК «Базис-2» 
ФК «УТК-2»«Дирдин» 
«Урожай»ФК «Родень» 
«Урожай»ФК «Тальне» 
ФК «Родень»ФК «УТК-2» 
«Дирдин»ФК «Шевченків край» 
СК «Базис-2»«Патріот» 
«Зоря-Академія»«Слобода» 
ФК «Тальне»«Зоря-Академія» 
«Слобода»СК «Базис-2» 
«Патріот»«Дирдин» 
ФК «Шевченків край»ФК «Родень» 
ФК «УТК-2»«Урожай»