Головна

КВИТКИ У ПРОДАЖУ: ПІДТРИМАЙ ЗБІРНУ УКРАЇНИ В ЛЮКСЕМБУРЗІ НА МАТЧІ ВІДБОРУ ДО ЄВРО-2020!
Василь Гречаний – кращий тренер України аматорського футболу!
Shadow
Slider

ПЕРЕМОЖЦІ І ЛАУРЕАТИ ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ 2018 року

 

КРАЩІ СПОРТИВНІ ОРГАНІЗАЦІЇ

 

I  місце

УМАНСЬКИЙ РАЙОН 

(начальник відділу освіти, молоді та спорту Бондар Б.Б., голова федерації футболу  Баланюк А.А.) 

II місце

місто УМАНЬ 

(начальник відділу фізичної культури і спорту Ремез О.Г., голова федерації футболу Карнаушенко О.Б.)

III місце

ЗОЛОТОНІСЬКИЙ РАЙОН 

(завідуючий сектором у справах молоді та спорту Близнюк О.М., голова федерації футболу Хлипа М.В.)

 

ЛАУРЕАТИ 

ФУТБОЛІСТИ

Юрій Дмитренко

Дмитренко Юрій – “Альтаїр”

Янчук Сергій – СК “Базис”

Горобець Віталій – ФК “УТК”

ВОРОТАРІ

Єрошов Віктор – ФК “УТК”

Манжела Олександр – “Златокрай – 2017” 

Магльований Ярослав – “Альтаїр”

Єрошов Віктор

ЗАХИСНИКИ

Дмитренко Юрій

                               Дмитренко Юрій – “Альтаїр”

                               Олефір Володимир – ФК “УТК”

                               Подколзін Дмитро – ФК “УТК”

НАПІВЗАХИСНИКИ

Горобець Віталій – ФК “УТК”

Сутула Максим – ФК “Колос”

Ординський Володимир – “Альтаїр”

Горобець Віталій

НАПАДНИКИ

Янчук Сергій

                                   Янчук Сергій – СК “Базис”

                                   Манасян Арсен – ФК “УТК”

                                   Зоря Віталій – “Златокрай – 2017”

ТРЕНЕРИ

Казанюк Олександр – ФК “УТК”

Поліщук Роман – “Альтаїр”

Безгуба Микола – “Златокрай – 2107”

Казанюк Олександр

АРБІТРИ

Шкурченко Олег

                        Шкурченко Олег – м. Ватутіне

                        Погорілий Микола – м. Кам’янка

                        Білорус Михайло – м. Черкаси

Кращими бомбардирами чемпіонату серед вищолігових команд стали 

Арсен Манасян (ФК «УТК») та Максим Сутула (ФК «Колос»), 

у яких по 16 забитих м’ячів.

Манасян Арсен

Сутула Максим

Кращим бомбардиром серед команд першої ліги з 16 забитими м’ячами став

Михайло Павленко (ФК «УТК-2»).

Павленко Михайло

 

ПЕРЕМОЖЦІ В НОМІНАЦІЯХ

Дитячо-юнацький спортивний заклад

ДЮСШ № 1 м. Умань

директор Грязнов Владислав Геннадійович

Команди дівчат U-14, U-15, U-16, U-17 стали переможцями чемпіонату України. До складу збірних дівочих команд України підготовлено 3-х вихованок спортзакладу.

Тренер ДЮСШ

Деренюк Юрій Олександрович

старший тренер ДЮСШ № 1 м. Умань

Команди дівчат спортзакладу U-14, U-15, U-16, U-17 під керівництвом Юрія Олександровича завоювали звання чемпіонів України

Вчитель-тренер закладів середньої освіти

Ткаченко Олександр Володимирович

вчитель фізичної культури ЗОШ № 2 м. Ватутіне

Проводив на високому рівні секційну роботу з футболу, команди вікових груп 2006, 2007 р.р.н. стали переможцями, а команда 2005 р.н. зайняла друге місце в обласних змаганнях та були учасниками всеукраїнських турнірів «Шкіряний м’яч»

Меценат

Осадчий Володимир Олексійович

директор агрофірми «Базис» с. Кочубіївка Уманського району

За його безпосередньої ініціативи та участі в с. Кочубіївка побудовано сучасний футбольний стадіон. Команди агрофірми були представлені у вищій і першій обласних аматорських лігах, чемпіонаті Уманського району та дитячо-юнацькій футбольній лізі України

Засіб масової інформації

Газета «Вечірні Черкаси»

головний редактор Журило Станіслав Дмитрович

Протягом року висвітлено понад 160 матеріалів футбольної тематики і зокрема, проведення обласних змагань, участі команд і гравців у всеукраїнських та міжнародних змаганнях