Головна

Фінальний турнір ДЮФЛО
Результати 8 туру Чемпіонату Черкаської області серед команд вищої ліги
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

ВИЩА ЛІГА

8 тур

 16.06.2018р. 

СК “Ніка”

1 : 2

ФК “Черкаський Дніпро-2”

“Альтаїр”

1 : 1

“ЛНЗ-Лебедин”

СК “Базис”

5 : 1

ФК “Спартак”

“Златокрай-2017”

2 : 2

ФК “УТК”

“Олімп”

2 : 1

ФК “Авангард”

ФК “Колос”

2 : 1

“Росава-Наша Ряба”

9 тур

 23.06.2018р. 

“Росава-Наша Ряба”

17:00

СК “Ніка”

ФК “Авангард”

17:00

“Колос”

ФК “УТК”

17:00

“Олімп”

ФК “Спартак”

17:00

“Златокрай-2017”

“ЛНЗ-Лебедин”

17:00

СК “Базис”

ФК “Черкаський Дніпро-2”

17:00

“АльтаЇр”

Турнірна таблиця

Місце КомандаІВНПМО
1

ФК “УТК” Уманський р-н

651024-416
2

“Златокрай-2017” Золотоніський район

843126-1215
3

“ЛНЗ-Лебедин” Лебедин

642018-314
4

СК “Базис” Кочубіївка

842220-914
5

“Альтаїр” Драбів

742117-614
6

“Росава-Наша Ряба” Степанці

841316-813
7

ФК “Черкаський Дніпро – 2” Білозір’я

741215-913
8

“Олімп” Кам’янка

83237-1211
9

ФК “Колос” Чорнобай

824212-1010
10

СК “Ніка” Родниківка

81075-373
11

ФК “Спартак” Золотоноша

81074-343
12

ФК “Авангард” Монастирище

80089-290

Бомбардири

О. Панічев (“Росава-наша Ряба”) – 6

В. Горщинський (“Златокрай-2017”) – 6

С. Янчук (СК “Базис”) – 6

В. Панченко (“Златокрай-2017”) – 5

Ю. Гріщенко (СК “Базис”) – 5

ПЕРША ЛІГА

6 тур

 Група “А”
17.06.2018 р.
 
“Урожай”2 : 0ФК “Родень”
ФК “Спартак- 2”1 : 1ФК “Сміла”
“Колос”3 : 1ФК “Будище”
“ЛНЗ-Лебедин-2”0 : 1“Слобода”

 Група “Б”
17.06.2018 р.
 
“Шевченків Край”2 : 1ФК “Тальне”
ФК “Жашків”0 : 3“Нива”
СК “Базис-2”1 : 1“Наша-ряба”
ФК “УТК-2” – вихідна

          
МКомандаІВНПМЗМПО
1“Урожай” Корсунь-Шевч.541016513
2“Слобода” Червона Слобода633011312
3“Колос”Вільшана6321161011
4ФК “Будище” Будище631212710
5“ЛНЗ-Лебедин-2” Лебедин53021049
6ФК “Сміла”Сміла61237175
7ФК “Родень”Канів60244122
8ФК “Спартак-2” Золотоноша60157251

          
МКомандаІВНПЗМПМО
1“Шевченків Край”Звенигород. р-н550014415
2ФК “УТК-2”Уманський р-н540118712
3“Нива”Монастирище52126107
4СК “Базис-2”Кочубіївка51228115
5ФК “Тальне”Тальне5122565
6“Наша Ряба”Катеринопіль61238115
7ФК “Жашків”Жашків50143131

Бомбардири

Сахно Є. (“Слобода”) – 6

Кобець Є. (“Наша Ряба”) – 6

Запісецький В. (“ЛНЗ-Лебедин-2”) – 5

Валькірний Є. (“Урожай”) – 5

Лісовенко С. (“Шевенків Край”) – 5

Горбинко А. (“Колос”) – 5