Завершився перший етап DEFENDA-Ліги

Минулими вихідними матчами 14-го туру завершився перший етап Defenda-ліги.

Гра тура відбулась у Степанцях на місцевому стадіоні “Маракана” СК “Росава” приймала ФК “Тальне”.
Вже на початку зустрічі команди обмінялися ударами. В першому таймі перевага була на боці господарів поля які зуміли її реалізувати в забиті м’ячі, до перерви за Росаву двічі відзначився новачок команди Олександр Бойко.
Після перерви гра повністю змінила вектор руху. Тальне розпочало дуже активно та вже на 55-й хвилині новачок Тального Олександр Віслевський відзначився своїм дебютним м’ячем в Defenda-лізі, а на 62-й хвилині Назарій Красню зрівняв рахунок. Після цього обидві команди мали можливість відзначитись. У підсумку 2:2. Обидві набрали по одному балу в турнірній таблиці другого етапу.

Ще одна цікава гра відбулась у Лебедині, де Шевченків край приймав СК Жашківську громаду.
До перерви за Жашків зміг відзначитись Євгеній Мельничук. На початку другого тайму найкращий бомбардир Жашківської громади Антон Росс подвоїв перевагу, та здавалося що гості доведуть справу до логічного завершення. Але гравці Звенигородської команди були іншої думки, на 53 хвилині ударом з меж карного майданчику В’ячеслав Ганзевич  відквитав один м’яч. На останніх хвилинах дальнім ударом Святослав Яловенко зрівняв рахунок. 2:2. Шевченків край заробляє важливі пункти для другого етапу групи Престижу. Жашківська громада розпочне другий етап на другому місці відстаючи від лідера Слободи на 2 очки.

ФК “Халк” в цей день приймав одного з лідера групи “Б” УТК. Вже на початку гри нападник “Халка” Денис Лимар скористався моментом та вивів свою команду у перед. Тепличники до кінця першого тайму відповіли 4 рази, за УТК до перерви відзначалися двічі Сергій Твердоух і по одному м’ячу на свій рахунок записали Артем Король та Роман Потапов. А вже не початку другого тайму той же Роман Потапов відзначився у друге. 1:5 саме з таким рахунком закінчили команди перший етап.

В групі “А” смілянський Патріот на стадіоні “Юність” приймав Карбон.
Без інтриги, але з великою кількістю боротьби та гольових моментів перемогу здобули гравці Карбону. Хет-триком в цій зустрічі відзначився Вадим Солодкий забивши вже 11 м’ячів за Карбон в Defenda-Лізі. Після цієї перемоги команди готуються до матчів другого етапу.

Корсунь-Шевченківський “Урожай” цього дня приймав кам’янський “Олімп” вже на початку гри стало зрозуміло що Олімп приїхав тільки за перемогою. Вже на 9 хвилині за порушення правил в штрафному майданчику Урожаю пенальті реалізував Антон Оганесов. Через дві хвилини Ренат Медведенко зрівняв рахунок, після забивали тільки гравці Олімпу. Антон Оганесов відзначився ще двічі (забивши вже в загальній кількосіт 18 м’ячів та скоротивши відстань від Валерія Блажка до 5 голів), по одному м’ячу забили Станіслав Дюшко, новачок команди Марк Пилипець, Віталій Підвисіцький, Віталій Коломоєць та Білоус Веніамін. Підсумковий рахунок зустрічі 1:8 Кам’янка впевнено завершує перший етап. Урожай намагатиметься поборотися за медалі у групі Престижу.

Ще одна гра відбулась у Золотоноші де місцевий “Профіспорт” приймав “Слободу”.
Вже після першого тайму рахунок зустрічі був 5:0. Команда Віталія Ластівки впевнено реалізовувала свої моменти Вадим Чорний в цій зустрічі продовжив свою гольову феєрію забивши у підсумку 4 голи, а також за Профіспорт забивали Євгеній Панасенко, Віталій Малимон та Олег Головко. Слобода відзначилась під кінець зустрічі Владислав Давиденко розмочивши рахунок.
Таким чином команди розподілилися на дві групи де наступними вихідними ми з вами зможемо спостерігати за матчами Чемпіонської групи та групи Престиж.